DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
84 744 PLN
72 PLN/m2
PINCZYN
ul. Gajowa
Opis
Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym ofertę:
Działka budowlana położona na terenie osiedla mieszkaniowego wzdłuż ul. Gajowej (na wysokości osiedla Przy Rondzie) w Pinczynie.

Pinczyn to duża wieś ze stosunkowo ogromnym zakładem pracy – firmą Dekpol. Położona na zachód od Starogardu Gdańskiego oferuje jednocześnie pełną infrastrukturę tj. przychodnia, markety, kościół, boiska czy też punkty usługowe (kwiaciarnia, fryzjer) a także bliskość jezior np. w Strudze czy też Szteklinie. Dobra lokalizacja dla osób chcących zamieszkać na wsi a jednocześnie mieć pod ręką większe miasta – Starogard Gdański (16 km), Zblewo (4 km) czy też Kościerzynę (35 km). W Pinczynie znajduje się również przystanek PKP – atut dla osób nieposiadających samochodu.

Lokalizacja położona na Kociewiu w rozwijającej się miejscowości, jednocześnie blisko chociażby do Szwajcarii Kaszubskiej (36 km od Wdzydz Kiszewskich, 50 km od Szymbarka), nad morze (65 km od plaży na gdańskich Stogach) czy też do autostrady A1 (około 23 km) skąd dotrzesz praktycznie w każdy kierunek Polski. Jeżeli nie chcesz zbyt daleko wyjeżdzać to w promieniu jednego kilometra od działek znajdziesz gęste lasy z przepięknymi polanami.

Komunikacja: dobre połączenie kolejowe z przystankiem w samym Pinczynie, dodatkowo komunikacja autobusowa (prywatni przewoźnicy). Do węzła autostrady A1 w Ropuchach około 25 km, do drogi krajowej nr 22 - około 4,5 km.

W ofercie posiadamy działki położone pomiędzy ul. Gajową oraz ul. Jagodową:


- nr 178/21 o powierzchni 852 m2 w cenie 80,00 zł / m2,
- nr 178/22 o powierzchni 1.177 m2 w cenie 72,00 zł / m2,
- nr 178/32 o powierzchni 1.072 m2 w cenie 75,00 zł / m2,
- nr 178/34 o powierzchni 1.174 m2 w cenie 72,00 zł / m2,
- nr 178/36 o powierzchni 1.144 m2 w cenie 72,00 zł / m2.

Media: (w zależności od położenia) część działek posiada bezpośrednio przy granicy przyłącza prądu, wody oraz kanalizacji, działki położone w oddaleniu od ul. Gajowej wymagają uzbrojenia. Przy osiedlu znajduje się również przyłącze światłowodowe do 100 mb/s.

Teren stanowić będzie duże osiedle mieszkaniowe, położone blisko centrum Pinczyna.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działki sprzedajemy wraz z decyzją o warunkach zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego. Przykładowe ustalenia warunków (mogą się nieznacznie zmieniać w zależności od wybranej działki): powierzchnia zabudowy do 120 m2; szerokość elewacji frontowej 10 metrów (tolerancja 20%); wysokość budynku do 8,5 m.; dwie kondygnacje nadziemne z możliwością podpiwniczenia; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 25-45 stopni;

Jeżeli myślisz o zakupie swojego miejsca na ziemi lub po prostu o dobrej inwestycji – zadzwoń lub napisz do naszego doradcy, który jest do Twojej dyspozycji.
Działki o zróżnicowanym nachyleniu, nieogrodzone, niezadrzewione.

Działki stanowią pełną własność, posiadają księgę wieczystą, w żaden sposób nie są obciążone i posiadają zapewniony dostęp do drogi publicznej.
Jeżeli potrzebujesz więcej czasu na zgromadzenie gotówki – jesteśmy otwarci na rozmowy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
Szczegóły oferty

Cena84 744 PLN

Cena za m272 PLN

Powierzchnia działki1 177 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiZróżnicowana

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiBudowlana

PrądW drodze