DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
129 000 PLN
60,99 PLN/m2
CIECHOLEWY
Opis
Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

Działka budowlana o powierzchni 2.115 m2 położona w miejscowości Ciecholewy, w gminie Starogard Gdański.

Ciecholewy to mała wieś położona na północ od Starogardu Gdańskiego (około 8 minut od centrum), nieco na uboczu a jednak blisko drogi wojewódzkiej nr 222 łączącej Starogard z Gdańskiem. W okolicy kilka jezior m.in. w Obozinie czy też Godziszewie. Wieś o rozproszonej zabudowie, dzięki czemu nie napotkasz tutaj dużych osiedli mieszkaniowych, a raczej nieduże, zadbane posesje. Może to właśnie miejsce dla Ciebie?

Działka nr 33/5 o powierzchni 2.115 m2, w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach około 30 x 70 metrów. Korzystne ułożenie działki względem stron świata – wjazd z drogi asfaltowej od strony wschodniej, od strony zachodniej i południowej otoczona wyłącznie polami.

Nieruchomość niezadrzewiona, niezakrzewiona, nieogrodzona, w obecnej chwili uprawiana przez lokalnego rolnika. W przeważającej części płaska z delikatnym spadem w kierunku drogi asfaltowej.

W bezpośrednim sąsiedztwie kilka zabudowań jednorodzinnych oraz grunty orne.

Media: woda i telekomunikacja przy granicy działki, prąd w bliskim sąsiedztwie, zbiornik na nieczystości do wykonania we własnym zakresie przez nowego nabywcę.

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla budowy jednorodzinnego domu parterowego z poddaszem użytkowym. Ustalenia warunków: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego; budowa budynku gospodarczego oraz zjazdu z drogi powiatowej. Ustalenia dla budynku mieszkalnego: jednokondygnacyjny z użytkowym poddaszem, dopuszczalne podpiwniczenie; wysokość budynku do 8 metrów; dach dwu- lub wielospadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni; linia zabudowy 15 metrów od krawędzi jezdni; szerokość elewacji frontowej do 15 metrów; powierzchnia zabudowy - maksymalnie 13% powierzchni działki. Ustalenia dla budynku gospodarczego:  budynek jednokondygnacyjny; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni; wysokość budynku do 5 metrów; szerokość elewacji frontowej max. 8 metrów.

Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej, stan prawny został zweryfikowany.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


Szczegóły oferty

Cena129 000 PLN

Cena za m260,99 PLN

Powierzchnia działki2 115 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiBudowlana

PrądW drodze