Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
390 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:


Przytulny, 2-pokojowy dom o powierzchni całkowitej wynoszącej około 100 m2 (powierzchni użytkowej – mieszkalnej wynoszącej około 51 m2), położony przy ul. Parkowej w Starogardzie Gdańskim.


Nieruchomość położona w północno-zachodniej części miasta – ulica Parkowa łączy się z ulicą Chopina oraz ulicą Jagiełły. Lokalizacja ta wyróżnia się cichą okolicą, położoną z dala od hałaśliwych, starogardzkich arterii, jednocześnie stąd w kilka chwil wejdziesz na teren Parku Miejskiego czy też dotrzesz samochodem do głównych szkoły, szpitala czy też Rynku Miejskiego. Budynek położony pośród ścisłej zabudowy mieszkaniowej, po drugiej stronie ulicy nowopowstające osiedle mieszkaniowe – a co się z nim wiąże – nowe punkty usługowe. Należy zwrócić szczególną uwagę na bliskość parku, co doskonale widać na załączonych zdjęciach z powietrza.


Budynek z 1978 roku, murowany z pustaka i cegły, ocieplony styropianem (7 cm), na fundamencie kamiennym (zaizolowanym styropianem o grubości 10 cm). Dach płaski kryty styropapą, papą termozgrzewalną i docieplony styropianem (łącznie około 23 cm). Stropy betonowe. Stolarka okienna PCV, w części 2-, w części 3-szybowa. Na podłogach panele oraz płytki.


Parter budynku to 51 m2 powierzchni użytkowej i składają się na niego:
1)    salon
2)    sypialnia,
3)    oddzielna kuchnia z nową zabudową,
4)    łazienka z prysznicem
5)    przedpokój,
6)    wiatrołap.


Podpiwniczenie stanowi kolejne około 49 m2 powierzchni do wykorzystania, a znajdziecie tam: kotłownię, skład opału, pomieszczenie użytkowe, które z powodzeniem można zaadaptować na kolejny pokój, oraz korytarz.


Dom zadbany, w ostatnim czasie (2020 rok) wymianie uległa pełna zabudowa kuchenna wraz ze sprzętami, kilka lat wcześniej izolowano na nowo fundamenty i dach.


Ogrzewać budynek można na dwa sposoby:
- za pomocą pieca węglowego,
- oraz za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego.
Ogrzewanie poprzez grzejniki, w jednym pomieszczeniu w piwnicy – ogrzewanie podłogowe. Do budynku podłączony jest prąd, woda i kanalizacja z sieci gminnej oraz gaz.
Na wyposażeniu brama wjazdowa automatyczna i domofon.


W cenie nieruchomości wyposażenie stałe łącznie z wyposażeniem kuchni.
Działka nr 64/2 o powierzchni 644 m2 o nieregularnym kształcie. Długość całkowita działki wynosi około 51 metrów. Wjazd z drogi asfaltowej od strony południowej. Ogród w pełni zagospodarowany zielenią, z częścią rekreacyjną dla dzieci. Na jego terenie znajduje się szklarnia i altana oraz garaż i pomieszczenie gospodarcze o łącznej powierzchni około 30 m2. Posesja w całości ogrodzona.
Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej, nie jest obciążona w żaden sposób.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


 • Materiał: Pustak
 • Dach: Papa
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Dostępne w okolicy: Park
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Autobus
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Węglowe, Gazowe, CO własne

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!