Dom na sprzedaż - Kolincz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
116 m2
Liczba pokoi
3

Szanowni Państwo,
Jeżeli szukacie spokoju to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka siedliskowa o powierzchni 6.044 m2, zabudowana domem jednorodzinnym, położona przy ul. Polnej w miejscowości Kolincz, gm. Starogard Gdański.

W sprzedaży posiadamy również działkę sąsiednią o powierzchni 2,0061 ha.

UWAGA! Podana cena obejmuje wyłącznie działkę o powierzchni 6.044 m2. Zaznaczony kolorem niebieskim na rzucie obszar ukazuje dwie działki o powierzchni 2,0061 ha łącznie.

Kolincz to wieś położona na wschód od Starogardu Gdańskiego (około 6 km odległości), poprzez którą malownicze wije się rzeka Wierzyca. To miejsce, w którym zarówno szybko dotrzesz do miasta, pójdziesz do lasu czy też pojedziesz nad jezioro (Płaczewo około 15 km, a dalej Szteklin czy też Borzechowo). To lokalizacja, w której w ostatnich latach powstało mnóstwo nowych jednorodzinnych zarówno z uwagi na otoczenie przyrody, jak i brak uciążliwych zakładów produkcyjnych. We wsi znajdą Państwo sklep, przedszkole, sklep ogrodniczy czy też fryzjera.
Genialna lokalizacja – nieruchomość położona na samym końcu ulicy Polnej (nieco ponad 2 kilometry od ulicy Głównej), gdzie otaczają Cię tylko lasy, pola i rzeka Wierzyca. Jeżeli zdecydujesz się na budowę nowego nieco dalej od istniejącego to z okien Twojego domu będziesz podziwiał zakola rzeki Wierzyca. To miejsce i ten widok to zdecydowanie biały kruk na rodzimym rynku nieruchomości.

Jednym z atutów tej nieruchomości jest położenie na samym krańcu drogi wewnętrznej – przebiegająca poprzez ten teren droga może zostać przez Ciebie zamknięta, dzięki czemu zyskasz całkowity brak przejeżdżających aut.

Dojazd – około połowa ulicy Polnej została już utwardzona płytami yumb, dalsza część to droga polna.
Kolejnym z atutów jest istniejący na działce budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy około 116 m2 – jego stan nie pozwala na zamieszkanie w tym miejscu, jednak na jego fundamentach możesz wybudować swój wymarzony dom – całkowicie od nowa!

W obecnych czasach, przy obecnych przepisach prawa budowa siedliska, gdy nie jesteś rolnikiem jest skomplikowana. Ten istniejący budynek może znacznie ułatwić Ci spełnienie marzeń.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:
- w części wynoszącej koło 1,21 ha stanowi teren gruntów rolnych oraz upraw,
- pozostała część to teren zabudowy zagrodowej związanej z działalnością rolniczą (budynki mieszkalne, inwentarskie i gospodarcze), z możliwą funkcją agroturystyki.
Ustalenia planu: powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni terenu przeznaczonego pod zabudowę zagrodową; wysokość zabudowy do 9 metrów; dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni; część terenu znajduje się w zasięgu granic strefy ochrony stanowisk archeologicznych.

W ewidencji gruntów nieruchomość w przeważającej części stanowi grunty orne klasy VI.
Działka nr 149/7 o powierzchni 6.044 m2, o szerokości frontu wynoszącej około 57 metrów, długość dłuższego boku około 120 metrów, o zróżnicowanym nachyleniu. Na jej terenie znajdują się pozostałości po dawnym budynku gospodarczym.

Przez teren działki przebiega linia energetyczna 15 kV oraz linia energetyczna niskiego napięcia.
Media: nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej oraz wodnej (gminnej), zbiornik na nieczystości do wykonania przez nowego nabywcę.

Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej, stan prawny został zweryfikowany – brak obciążeń.
Aby nabyć tę nieruchomość nie musisz spełniać warunków rolnika indywidualnego – szczegóły u doradcy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

 • Materiał: Mieszany
 • Dach: Eternit
 • Typ okien: Drewniane (stary typ)
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Zróżnicowana
 • Ogrodzenie: Brak
 • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro, Rzeka
 • Droga dojazdowa: Polna droga
 • Komunikacja: Autobus
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!