Lipinki Królewskie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
225 000 PLN
Powierzchnia
142,05 m2
Liczba pokoi
4

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż parterowy dom z poddaszem użytkowym, położony w Lipinkach Królewskich w bardzo dobrej lokalizacji (10 km od centrum Starogardu Gdańskiego / 3,5 km od Jeziora Szteklin).

Budowa rozpoczęta w kwietniu 2020 roku, zakończona zostanie we wrześniu tego roku. Cena obejmuje budynek w stanie surowym otwartym, w zakresie prac przewidziano:

- uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń oraz dokumentacji budowlanej,
- wymurowanie murów zewnętrznych oraz ścian nośnych,
- wykonanie stropu betonowego nad parterem oraz schodów,
- wykonanie konstrukcji dachowej wraz z odeskowaniem i pokryciem papą,
- wykonanie wylewki betonowej tzw. chudziak.

Projektowana powierzchnia użytkowa budynku = 113,05 m2 a całkowita (z garażem i kotłownią) = 142,05 m2. Na układ funkcjonalny parteru składają salon z wyjściem na taras, kuchnia, wc, wiatrołap, hall, garaż jednostanowiskowy oraz kotłownia. Na poddaszu znajdować się będą trzy pokoje, łazienka, hall oraz garderoba.

Istnieje możliwość zmiany układu wewnętrznego pomieszczeń zależnie od woli nabywcy.

Nieruchomość ma zagwarantowany dostęp do mediów: sieci energetycznej (nowy nabywca otrzyma umowę o przyłączenie z operatorem), oraz wodnej (w drodze wewnętrznej). Przewidywany zbiornik bezodpływowy na nieczystości.

Przewidywane ogrzewanie centralne na paliwa stałe – istnieje możliwość zmiany według decyzji nowego nabywcy.

Działka o powierzchni około 750 m2 w kształcie prostopadłościany o wymiarach około 19 x 41 metrów z wjazdem od strony południowo wschodniej, front budynku skierowany w kierunku południowym.

Od strony północnej, wschodniej i zachodniej nieruchomość graniczy z polem uprawnym, położenie na niedużym wzniesieniu gwarantuje wspaniały widok na okolicę. Od strony południowej graniczyć będzie z nową zabudową mieszkaniową.

Zjazd z drogi łączącej Starogard Gdański i Lubichowo w drogę prowadzącą do miejscowości Szteklin, dojazd do działki częściowo utwardzony płytami yumb, droga wewnętrzna – polna.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
• Ubezpieczenie nieruchomości – GRATIS!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Papa
  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Ujęcie wody: Miejska w drodze
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!