Bietowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
145,01 m2
Liczba pokoi
4

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

parterowy dom z użytkowym poddaszem w stanie surowym otwartym, położony w sąsiedztwie lasów - w Bietowie przy ul. Przylesie.

WAŻNE! Zdecydowanym nabywcom oferujemy również pomoc w wykończeniu budynku oraz zagospodarowaniu działki. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą budowlaną, projektantem wnętrz, projektantem ogrodów czy też firmą geodezyjną a także rzeczoznawcą majątkowym. Kupującym nieruchomość z naszej oferty otrzymasz profesjonalną obsługę i pomoc w kontynuowaniu inwestycji.

Gmina Lubichowo to prężnie rozwijające się wsie i otaczające je tereny zielone. W tym miejscu znajdziesz wiele jezior, hektary lasów i łąk. Z Lubichowa w kilkanaście minut dotrzesz do Starogardu Gdańskiego czy też węzła autostrady A1. Nieruchomość położona na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych, spokojna i przede wszystkim przyjazna okolica. W samym Lubichowie znajdziesz chociażby szkołę, kościół, urzędy państwowe, sklepy czy też usługi (fryzjer, mechanik itp.). Dużym atutem Lubichowa jest jezioro znajdujące się w samym jego centrum – poświęcając kilka minut na spacer dotrzesz do niego prosto z Twojego nowego domu!

Dojazd do nieruchomości – zjazd z drogi na Ocypel (ulicy Leśnej) w ulicę Polną a następnie przejazd odcinkiem około 1 km do ulicy Przylesie (częściowo utwardzony płytami yumb). Posesja położona na terenie nowego osiedla mieszkaniowego – w sąsiedztwie trwające budowy, sporo młodych sosen.

Teren administracyjnie podlegający pod Bietowo, przy czym bardzo blisko stąd do centrum Lubichowa.

Budowa domu rozpoczęła się w 2017 roku, a ostatnie prace wykonane zostały w czerwcu 2021 roku. Poniżej przedstawiamy skróconą specyfikację budynku:
- projekt budowlany Dom w Jabłonkach 3 autorstwa Biura Projektów Archon+,
- projektowana powierzchnia użytkowa = 145,01 m2
- projektowana powierzchnia całkowita = 214,72 m2,
- kubatura = 716 m3,
- budynek niepodpiwniczony,
- układ funkcjonalny parteru: salon z jadalnią, otwarta kuchnia ze spiżarnią, łazienka, wiatrołap, kotłownia, garaż.
- układ funkcjonalny poddasza: trzy sypialnie (w tym jedna z garderobą), pomieszczenie gospodarcze (możliwość adaptacji pod kolejną sypialnię), łazienka i przedpokój.

W dotychczasowym zakresie prac wykonano:

- uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń oraz dokumentacji budowlanej,
- wymurowanie ścian zewnętrznych z pustaka białego,
- wykonanie stropu betonowego nad parterem oraz schodów,
- wykonanie konstrukcji dachowej wraz z odeskowaniem i pokryciem papą,
- wykonanie wylewki betonowej tzw. chudziak,
- ocieplenie fundamentów styropianem.

Działka nr 176/28 o powierzchnia 1.009 m2 – w kształcie prostokąta o wymiarach około 26 x 40 metrów. Wjazd na posesję odbywa się z drogi gruntowej – od strony zachodniej.

Media: skrzynka energetyczna na działce, przyłącze wodne przy granicy działki. Zbiornik na nieczystości - szambo do wykonania przez nowego nabywcę.

Przewidywane ogrzewanie centralne na paliwa stałe – istnieje możliwość zmiany według decyzji nowego nabywcy.

Nieruchomość posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej, posiada odrębną księgę wieczystą - bez obciążeń. Do wglądu potencjalnych nabywców: projekt budynku, dziennik budowy, pozwolenie na budowę oraz pozostała niezbędna dokumentacja.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


 • Materiał: Pustak
 • Dach: Papa
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las
 • Droga dojazdowa: Polna droga
 • Komunikacja: Autobus
 • Ujęcie wody: Miejska w drodze
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!