Kierwałd

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 000 PLN
Powierzchnia
1 669 m2
Liczba pokoi
5

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż siedlisko otoczone lasem i rzeką – obiekt agroturystyczny z hodowlą koni położony w miejscowości Kierwałd, gm. Morzeszczyn (około 13 km od węzła autostrady A1 w Kopytkowie).

Sprzedaż obejmuje grunt o łącznej powierzchni 16,1664 ha wraz z budynkami wybudowanymi w latach 2012-2015:

- parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym,
- 4 parterowymi budynkami gospodarczymi,
- zewnętrznymi, zadaszonymi boksami dla koni,
- stodołą,
- domkami letniskowymi – gościnnymi.

Dla zainteresowanych osób istnieje możliwość dokupienia kolejnych ponad 20 hektarów w sąsiedniej miejscowości Grabowo.

Istnieje możliwość odsprzedania nieruchomości wraz z wyposażeniem i maszynami. Na wyposażeniu znajduje się obecnie 5 ciągników, 2 ładowarki, sprzęt rolny – opryskiwacze, pługi, siewniki, brony, przyczepy, przyczepa do przewozu zwierząt, sprzęt do przygotowania paszy. Istnieje możliwość sprzedaży koni hodowlanych w tym m.in. zimnokrwiste Arden polski, konie śląskie, konie małe.

Obiekt stanowi hodowlę koni (w obecnej chwili około 70 sztuk), dawniej hodowano tu również zwierzęta innych gatunków, prowadzono gospodarstwo agroturystyczne z nauką jazdy konnej.

Budynek mieszkalny, wolnostojący, murowany z pustaka, ocieplony styropianem. Dach konstrukcji drewnianej, ocieplony, kryty blachą trapezową. Strop nad parterem betonowy. Stolarka okienna PCV, drzwiowa – drewniana. Budynek w pełni wykończony w 2014 roku, gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 158 m2, na parterze składają się na nią salon z kuchnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia i garaż oraz przedpokój. Na poddaszu znajdują się 4 pokoje, łazienka oraz przedpokój. Budynek posiada dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej, zbiornik bezodpływowy na nieczystości (szambo). Ogrzewanie centralne piecem na ekogroszek z podajnikiem. Dodatkowo istnieje możliwość ogrzewania tzw. kozą, znajdującą się w salonie.

Budynki gospodarcze z lat 2012-2014, trzy o powierzchni około 277 m2 każdy, czwarty o powierzchni około 290 m2. Do jednego z budynków dobudowane są zewnętrzne, zadaszony boksy dla koni o powierzchni około 100 m2. Murowane z pustaka, dachy konstrukcji drewnianej, kryte blachą, posadzki betonowe. W budynkach rozprowadzona jest instalacja energetyczna i wodociągowa.

Stodoła o powierzchni użytkowej około 390 m2, konstrukcji drewnianej, dach kryty blachą.

Nieruchomość położona pośród pól i łąk (od strony południowej graniczy z zabudowaniami gospodarczymi), około 1 km do drogi asfaltowej drogą gruntową, częściowo utwardzoną płytami yumb. Wjazd na działkę od strony zachodniej przez teren zalesiony (sosny 20- i 50-letnie), od strony wschodniej graniczy z rzeką - Strugą Kiewałdzką.

Działka częściowo ogrodzona, częściowo utwardzone ciągi komunikacyjne. Na jej terenie znajdują się pastwiska i wybiegi dla koni, dwa zarybione stawy.

Teren oznaczony w ewidencji gruntów jako grunty rolne zabudowane, grunty orne klasy V i VI oraz częściowo nieużytki, lasy, łąki.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących)

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

 • Materiał: Pustak
 • Dach: Blacha
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Zróżnicowana
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Droga dojazdowa: Polna droga
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne, Węglowe
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!