Nowe, ul. Rybaki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
210 000 PLN
Powierzchnia
185 m2
Liczba pokoi
8

Tylko teraz! Cena obniżona z 230.000 zł do 210.000 zł!

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż dawny dom rybacki z widokiem na Wisłę w miejscowości Nowe, przy ul. Rybaki.

Zdjęcia sferyczne (360 stopni) wnętrza już są dostępne na naszym Facebooku!

Nowe położone jest o około 10 km od węzła A1 w Warlubiu, na wysokim brzegu Wisły, na terenie Borów Tucholskich. Ulica Rybaki położona u podnóży wschodniej części miasta – zaledwie 3 minuty jazdy od zabytkowego miejskiego rynku.

Nieruchomość położona tuż przy rzece Mątawa (około 120 metrów od budynku), z przepięknym widokiem na przepływającą około 270 metrów dalej Wisłę. W okolicy odbywają się coroczne wydarzenia gminne, przejazdy konne itp.

Oferta obejmuje dwie działki, które dzieli gminna droga dojazdowa.

Działka o powierzchni 2.220 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 23 x 77 metrów, o dużej różnicy nachylenia.

Posiada dostęp do drogi gminnej z dwóch stron, od strony wschodniej i zachodniej graniczy z zabudowaniami mieszkalnymi.

Zabudowana jest parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym, murowanym na fundamencie kamiennym z cegły pełnej czerwonej. Dach konstrukcji drewnianej – krokwiowej, odeskowany, kryty papą. Strop nad parterem drewnianym, schody drewniane zachowane w oryginalnej formie. Budynek jest w części podpiwniczony. Datę budowy szacuje się na około 1920 rok.
Wnętrze nieruchomości w stanie do remontu – ściany tynkowane, podłogi wyłożone wykładziną elastyczną oraz deskami. Stolarka okienna w oryginalnej formie – drewniana (skrzynkowa), drzwi drewniane. Sufity na poddaszu z płyty pilśniowej.

Powierzchnia użytkowa wynosi około 185 m2 a nieruchomość na parterze składa się z: 4 pokoi, kuchni, prowizorycznej łazienki (dawniej wiatrołap), wiatrołapu. Na poddaszu znajdą Państwo 4 pokoje i 4 pomieszczenia gospodarcze, które można zaadaptować na pokoje (każde z nich posiada okno).

Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej oraz wodnej, kanalizacja – w drodze dojazdowej. Ogrzewanie piecami kaflowymi.

Ponadto na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej około 45 m2 budowany w identycznej technologii co dom.

Działka przepięknie zagospodarowana drzewami owocowymi i krzewami sezonowymi, w całości ogrodzona siatką. W ewidencji stanowi ona grunty zabudowane oraz grunty rolne klasy III.

Druga działka o powierzchni 1.744 m2 położona po przeciwnej stronie drogi dojazdowej, częściowo zarośnięta, płaska, z możliwością wykorzystania jej pod ogród lub na cele rekreacyjne. W ewidencji działka również stanowi grunty rolne klasy III.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
• Ubezpieczenie nieruchomości – GRATIS!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Papa
 • Typ okien: Drewniane (stary typ)
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Mocno nachylona
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Polna droga
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Inne, Inne
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Piec
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!