Kolincz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 000 PLN
Powierzchnia
18 600 m2
Liczba pokoi
5

Biuro nieruchomości Landowscy- prezentuje Państwu sprawdzona pod kątem prawnym nieruchomość w postaci oazy spokoju – niezwykłej posiadłości ze stawem, otoczonej lasem, położonej na działce o powierzchni 1,8115 ha przy ul. Leśnej w Kolinczu, gm. Starogard Gdański.


W skład nieruchomości wchodzi:
1) parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym,
2) przepięknie zagospodarowana działka siedliskowa o powierzchni 1,8115 ha ze stawem o powierzchni około 4.000 m2,
3) drewniany budynek letniskowy,
4) drewniana wiata grillowa,


Lokalizacja:

Kolincz to niewielka miejscowość położona około 5 km od Starogardu Gdańskiego, około 12 km od węzła autostrady A1 – Ropuchy. Nieruchomość położona nieco na uboczu wsi, w otoczeniu rozproszonej zabudowy mieszkaniowej, otoczona z czterech stron lasem.


Opis budynku

Budynek mieszkalny z 2009 roku o powierzchni użytkowej 126,00 m2. Budynek murowany z pustaka białego + styropian (12 cm) + siatka, klej + elewacja z drewna. Dach kryty strzechą, ocieplony wełną mineralną (20 cm). Podcień z dwóch stron budynku.
Nieruchomość w całości podpiwniczona (pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia), na parterze składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na taras z przepięknym widokiem na staw, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz werandy. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie, łazienka, garderoba oraz antresola.
Wysoki standard wykończenia: podłogi wyłożone deską dębową oraz płytkami, wysokiej jakości dębowe schody, stolarka okienna drewniana, drzwi wewnętrzne drewniane.


Opis działki:

Działka siedliskowa, w części zalesiona (las mieszany), od głównej strony ogrodzona jest murem ze słupkami kamiennymi + przęsła z desek, pozostała część ogrodzona siatką stalową. Na jej terenie znajduje się duży, zarybiony, staw (o wysokiej klasie czystości) z pomostem i wyspą pośrodku. Ponadto przy stawie od strony domu wykonany został drewniany taras (stanowisko rybackie – do odłowienia m. innymi piękne amury)
Na działce znajduje się również drewniany, parterowy budynek letniskowy, składa się z pokoju oraz łazienki. Ściany wyłożone płytą, podłogi – płytki. Całość ogrzewania piecem na drewno lub inne paliwo stałe.


Media: prąd, prywatne ujęcie wody, kanalizacja. Ogrzewanie centralne budynku mieszkalnego piecem na drewno lub inne paliwo stałe, grzejniki konwektorowe. W części pomieszczeń ogrzewanie podłogowe.


Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony został jako teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych.
 
Miejsca tego kalibru zdarzają się rzadko. Mamy tu bowiem do czynienia z mixem marzeń. Jest zatem chata drewniana ze strzechą, jest taras, jest pomost, jest łódka, jest staw, są ryby a na działce jest mnóstwo drewna opałowego. Jest też coś, za co warto zapłacić każdą cenę – święty, niczym nie zmącony spokój.


Serdecznie zapraszamy do oglądania posiadłości.


Nowym nabywcom gwarantujemy:
• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Grzegorz Pawlikowski nr licencji PPRN 23475; nr. telefonu 735 884 501

 • Materiał: Mieszany
 • Dach: Strzecha
 • Typ okien: Drewniane (nowy typ)
 • Kształt działki: Trapez
 • Ukształtowanie działki: Zróżnicowana
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Teren strzeżony: Tak
 • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka, Jezioro, Zabudowa niska, Sklep
 • Droga dojazdowa: Polna droga
 • Ujęcie wody: Studnia
 • Ciepła woda: Paliwa stałe, Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo, Szambo - szczelne
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne, Paliwo stałe

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!