Kokoszkowy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
454 000 PLN
Powierzchnia
205,10 m2
Liczba pokoi
8

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym, każdy o projektowanej powierzchni użytkowej 102,55 m2, położone na działce o powierzchni 2.001 m2 w miejscowości Kokoszkowy przy ul. Polnej.

Cena 227.000,00 zł obejmuje jeden budynek (pół bliźniaka) w stanie surowym otwartym.
Cena 454.000,00 zł obejmuje sprzedaż kompletnej inwestycji z dwoma budynkami.


Budowa na bieżącym etapie została zakończona w 2019 roku, wymurowano mury zewnętrzne, ściany nośne oraz działowe, wykonano wylewkę (tzw. chudziak), wykonano instalację kanalizacyjną. Drewniana konstrukcja dachu, odeskowana, wyłożona papą.

Projekt Eco 15 obejmuje na parterze wiatrołap, korytarza, łazienkę, kuchnię, pokój dzienny z wyjściem na taras, kotłownię i garaż jednostanowiskowy (o powierzchni 19,09 m2). Układ funkcjonalny poddasza składa się z korytarza, garderoby, łazienki i 3 niezależnych pokoi. Budynek nie jest podpiwniczony.

Media: skrzynka energetyczna na granicy działki, woda z ujęcia gminnego w drodze (projekt podłączenia w cenie), projektowany zbiornik na nieczystości/ przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Nieruchomość sprzedawana wraz z kompletem dokumentacji technicznej oraz wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami.
Dojazd do działki drogą gminną, utwardzoną płytami typy yumb.

Dużym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja – jedna z ostatnich ulic w Kokoszkowych (w kierunku Trzcińska), budynki położone w otoczeniu pól, graniczą z zabudowaniami wyłącznie z jednej strony. Zaledwie 10 minut od centrum Starogardu Gdańskiego, we wsi Kokoszkowy znajdą Państwo sklep spożywczy, szkołę podstawową, zakłady naprawcze.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Papa
  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Ujęcie wody: Miejska

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!