Brzeźno Wielkie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 999 PLN
Powierzchnia
131,90 m2
Liczba pokoi
6

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
parterowy dom z poddaszem użytkowym, położony w Brzeźnie Wielkim przy ul. Słonecznej.

WAŻNE! Zdecydowanym nabywcom oferujemy również pomoc w wykończeniu budynku oraz zagospodarowaniu działki. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą budowlaną, projektantem wnętrz, projektantem ogrodów czy też firmą geodezyjną a także rzeczoznawcą majątkowym. Kupującym nieruchomość z naszej oferty otrzymasz profesjonalną obsługę i pomoc w kontynuowaniu inwestycji.

Budowa została rozpoczęta w 2015 roku. Budynek wybudowany z pustaka, w stanie surowym otwartym. W zakresie prac wymienić należy m.in. uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń oraz dokumentacji budowlanej; wymurowanie murów zewnętrznych oraz ścian nośnych; wykonanie stropu betonowego nad parterem oraz schodów; wykonanie konstrukcji dachowej wraz z odeskowaniem i pokryciem dachówką.

Projekt domu "Zoja Lux Solis firmy projektowej Darcheton, o projektowanej powierzchni użytkowej budynku = 131,90 m2, a całkowitej = 271,30 m2.

Na układ funkcjonalny parteru składa się : salon z jadalnią, pokój, kuchnia, łazienka, garaż, kotłownia, korytarz oraz wiatrołap. Na poddaszu znajdują się cztery pokoje, dwie łazienka oraz korytarz. (taras!!

Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. We wsi znajdą Państwo między innymi szkołę podstawową oraz sklep spożywczy. W bliskiej odległości liczne tereny zielone, a także rozpościerający się las.

Działka nr 76/37 o powierzchni 1166 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 42 x 28 metrów, z wjazdem o strony południowej z drogi wewnętrznej.

Media : skrzynka z prądem na działce, zaś woda została doprowadzona do budynku. Do wykonania przez nowego nabywcę szambo.

Przewidywane ogrzewanie centralne na paliwa stałe – istnieje możliwość zmiany według decyzji nowego nabywcy.

Nieruchomość posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej poprzez udział w wewnętrznej drodze dojazdowej.

Świetna komunikacja - zaledwie 8 km do Starogardu Gdańskiego, tyle samo także do węzła Autostrady A1 w Swarożynie, dzięki czemu w szybki sposób dostaniemy się do Trójmiasta.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Patrycja Dunst (licencja pośrednika nr 23474) pod nr tel. 667 376 118.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Dachówka
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Ujęcie wody: Miejska na działce
  • Rodzaj kanalizacji: Brak

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!