Starogard Gdański, al. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
677 000 PLN
Powierzchnia
375,39 m2
Liczba pokoi
5

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż inwestycję – połowę budynku handlowo-mieszkalnego przy zrewitalizowanej al. Wojska Polskiego.

W cenie nieruchomości:
- lokal handlowy na parterze,
- duże mieszkanie na I piętrze,
- dwa duże, murowane garaże z pomieszczeniem gospodarczym,
- murowane, osobne pomieszczenie gospodarczego,
- pomieszczenia w podpiwniczeniu,
- udział ½ części w działce o powierzchni 668 m2,
- znakomita lokalizacja!

Budynek z lat 70-tych, murowany z cegły i białego pustaka, ocieplony. Stropy z płyt żerańskich, stropodach kryty papą termozgrzewalną, ocieplony keramzytem. Stolarka okienna z profili PCV, drzwi wejściowe przeciwwłamaniowe.

Po gruntowej modernizacji z 2012 roku – wykonano wtedy nową elewację, ocieplenie, pokrycie dachu wymieniono stolarkę okienną, instalacje wraz z instalacją ogrzewania centralnego.

Lokal na parterze z częścią sanitarną o powierzchni użytkowej 46,34 m2 z możliwością wykonania zaplecza / powiększenia sali sprzedaży o dodatkowej powierzchni około 30 m2. Lokal w dobrym stanie technicznym, w obecnej chwili znajduje się w nim sklep odzieżowy przynoszący stałe zyski. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika, duża witryna, drzwi wejściowe PCV.

Mieszkanie na I piętrze o powierzchni użytkowej 120,52 m2, składa się z przestronnego salonu z dużym, słonecznym tarasem, 3 sypialni, łazienki, kuchni i korytarza. Do mieszkania można wejść zarówno od podwórza, jak i oddzielnie przez lokal na parterze. Mieszkanie po generalnym remoncie sprzed kilku lat, zostały wymienione podłogi, wymieniono instalacje, nowe gładzie na ścianach oraz umeblowanie.

Do dyspozycji nowych właścicieli są również dwa murowane garaże (w tym jeden z pomieszczeniem gospodarczym, które można zaadaptować na zaplecze lokalu bądź też kolejne miejsce garażowe. Dodatkowo do użytku pozostaje osobne, murowane pomieszczenie gospodarcze.

Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 109,47 m2, składająca się z kotłowni, 3 pomieszczeń gospodarczych oraz klatki schodowej.

Ogrzewanie budynku centralne piecem gazowym dwufunkcyjnym. Nieruchomość posiada dostęp do pełnych mediów technicznych.
Działka o powierzchni 668 m2 w udziale ½ części, w kształcie trapezu o szerokości frontu około 19,5 m., długość dłuższego boku około 37 m2. Wystawa okienna od strony alei – wschodnia, od strony podwórza – południowo-zachodnia.

Nieruchomość położona w znakomitej lokalizacji – na początku alei Wojska Polskiego od strony skrzyżowania ulic Gdańskiej/Sikorskiego. W odległości około 30 metrów znajduje się duży, ogólnodostępny parking miejski, w otoczeniu zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Zrewitalizowana aleja przyciąga turystów oraz miejscowych do okolicznych restauracji, sklepów, punktów usługowych.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
• Ubezpieczenie nieruchomości – GRATIS!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

 • Materiał: Pustak
 • Dach: Papa
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Trapez
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Murowane
 • Dostępne w okolicy: Apteka, Żłobek, Szkoła, Przedszkole, Sklep, Bank, Restauracja
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Autobus
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne, Gazowe
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!