Starogard Gdański, ul. Bolesława Orlińskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
690 000 PLN
Powierzchnia
387 m2
Liczba pokoi
6

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż dom z warsztatem samochodowym / lakiernią, położony przy ul. Orlińskiego w Starogardzie Gdańskim.

UWAGA! Możliwa zamiany na mieszkanie w Starogardzie Gdańskim z dopłatą!

Działka o powierzchni 1.438 m2 w kształcie trapezu (szerokość frontu około 63 metrów), położona w zachodniej części miasta – bardzo dobra, spokojna lokalizacja – kilkaset metrów od Drogi Krajowej nr 22; 5 minut od centrum miasta. Dodatkowo do użytku właścicieli jest około 500 m2 gruntu w dzierżawie (własność miasta).

W skład nieruchomości wchodzą:
- piętrowy, całkowicie podpiwniczony budynek mieszkalny,
- budynek usługowy / warsztat / lakiernia / 3-stanowiskowy, z zapleczem socjalnym,
- 2 garaże.

Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 159 m2 (+ piwnica o powierzchni około 78 m2, wysokość pomieszczeń około 2,55 m.), wybudowany (częściowo) w 1986 roku, dobudowa w 1999 roku, na 1,5 pustaka (szczelina wypełniona styropianem 10 cm), elewacja wykonana z tynku strukturalnego. Dach kryty blachodachówką. Stolarka okienna z profili PCV oraz drewniana w piwnicy, drzwi wejściowe przeciwwłamaniowe. Centralne ogrzewanie gazowe oraz alternatywnie – węglowe.

Układ funkcjonalny parteru i piętra jest identyczny (możliwość utworzenia dwóch niezależnych mieszkań) i składa się z: salonu z wyjściem na taras, 2 sypialni, kuchni, łazienki i korytarza. Na parterze znajduje się również wiatrołap. W piwnicy znajdują się pomieszczenia gospodarcze, garaż oraz kotłownia. Poddasze (strych) nieużytkowe.

Budynek warsztatu/lakierni składa się z trzech hal (w tym jedna z kanałem) i części socjalnej o łącznej powierzchni około 150 m2 (wysokość pomieszczeń około 3,20 m.). Hale ogrzewanie z pieca znajdującego się w domu, istnieje możliwość rozdzielenia ogrzewanych pomieszczeń. W tym miejscu przez wiele lat funkcjonowała lakiernia.

Nieruchomość posiada dostęp do pełnych mediów technicznych.

Ogrodzenie siatką, dwie bramy wjazdowe.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących)

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

 • Materiał: Pustak
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Trapez
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne, Węglowe, Gazowe
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!