Chojnice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
729 000 PLN
Powierzchnia
450 m2
Liczba pokoi
18

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem ofertę inwestycyjną:

Kamienica (9 mieszkań / 2 lokale usługowe) położona w centrum miejscowości Brusy (powiat chojnicki) przy ul. Gdańskiej – bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej łączącej Kościerzynę i Chojnice.

Brusy to nieduże miasto położone na terenie Borów Tucholskich, liczące około 5.200 mieszkańców. Wyróżnia je ciekawa architektura oraz dobre położenie względem miast sąsiednich – 25 km do Chojnic czy też 40 km do Kościerzyny. Stąd w szybkim czasie dotrzesz czy to do Swornychgaci czy też do Wdzydz Kiszewskich.

Kamienica 1-piętrowa, w części podpiwniczona, z poddaszem, powstała w 1900 roku, wybudowana z cegły czerwonej, dach kryty papą termozgrzewalną. W dobrym stanie technicznym, wymienione okna na PVC, wymienione drzwi wejściowe. Obejmuje 9 mieszkań oraz 2 lokale usługowe.

Wykaz lokali:
PARTER:
1)    Lokal usługowy nr 1 składający się z 1 pomieszczenia, przeznaczony do remontu,
2)    Lokal usługowy nr 2 składający się z 1 pomieszczenia, przeznaczony do remontu,
3)    Lokal mieszkalne nr 1, 2, 3, każde składające się z 1 pokoju, kuchni/aneksu kuchennego i łazienki, w stanie dobrym,
4)    Lokal mieszkalny nr 4, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, w stanie dobrym, z własnym piecem grzewczym,

PIĘTRO:
1)    Lokal mieszkalny nr 5, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, ogrzewanie etażowe, przeznaczony do remontu,
2)    Lokal mieszkalny nr 6, składający się z 1 pokoju z kuchnią i wc, ogrzewany piecem kaflowym, przeznaczony do remontu,
3)    Lokale mieszkalne nr 7 i nr 8, każde składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, ogrzewanie centralne oraz kominek, stan dobry,

PODDASZE:
1)    Lokal mieszkalny nr 9, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, w stanie dobrym,

Ponadto na poddaszu znajduje się przestrzeń otwarta oraz komórki lokatorskie – całość można zaadaptować na kolejne mieszkania.

W piwnicy znajduje się pomieszczenie kotłowni oraz komórki lokatorskie.

Łączna powierzchnia użytkowa lokali wynosi około 450 m2.

Większość lokali posiada przyłącza do ogrzewania centralnego piecem na pellet (obsługiwany przez właściciela).

Działka nr 650 o powierzchni 1.047 m2, w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach około 25 x 42 metry, z wjazdem od strony wschodniej. Wjazd na działkę o szerokości 4 metrów bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Teren w całości ogrodzony, od strony północnej granicę działki wyznacza mur sąsiedniego budynku. Na terenie działki znajduje się część rekreacyjna oraz miejsca parkingowe a także garaże blaszane.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Nieruchomość podłączona do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej oraz telekomunikacyjnej.

Księga wieczysta bez obciążeń w działach III i IV, grunt w pełni własnościowy, uregulowana własność, budynek poprawnie wrysowany w granice działki.

Wszystkie lokale mieszkalne (poza zamieszkiwanym przez właścicieli) są wynajmowane, przewidywany dochód po wynajęciu ostatniego mieszkania wynosi około 5600 zł / miesięcznie brutto. Ewidencja przychodów do wglądu dla zainteresowanego nabywcy. Do tej kwoty należy doliczyć przewidywany dochód z wynajmu lokali po przeprowadzeniu remontu. Koszty ogrzewania oraz media po stronie najemców. Podatek od nieruchomości w kwocie 720 zł / rocznie. Umowy najmu zawarte na czas określony od roku do dwóch lat.

Wszystkie lokale posiadają oddzielne liczniki na prąd i wodę.

Nieruchomość ujęta w ewidencji zabytków.      
 
Istnieje możliwość ovatowania sprzedaży przedmiotowej nieruchomości, w tym przypadku podana kwota jest kwotą netto.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123!
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Papa
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!