Kolincz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
219 000 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
3

Szanowni Państwo,
Jeżeli szukacie małego domu pod miastem to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

Całoroczny parterowy dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 42,34 m2 (całkowita po podłogach = 56 m2), położony w miejscowości Kolincz pomiędzy ulicami Główną i Łąkową.

WAŻNE! Zdecydowanym nabywcom oferujemy również pomoc w wykończeniu budynku oraz zagospodarowaniu działki. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą budowlaną, projektantem wnętrz, projektantem ogrodów czy też firmą geodezyjną a także rzeczoznawcą majątkowym. Kupującym nieruchomość z naszej oferty otrzymasz profesjonalną obsługę i pomoc w kontynuowaniu inwestycji.

Nieruchomość położona we wschodniej części wsi, jadąc od Starogardu Gdańskiego mijacie Państwo zabudowania Kolincza i kierujecie się w kierunku Klonówki. Na wysokości znaku Główna nr 100 należy skręcić w lewo i po około 350 metrach dotrzecie do naszego domu.
W tym miejscu powstaje nowe osiedle mieszkaniowe – wokół wyłącznie zabudowa jednorodzinna i pola. Piękne widoki na okolice, bliskość zakoli rzeki Wierzyca, gęste lasy a przy tym odległość od Starogardu Gdańskiego to zaledwie około 7 minut jazdy. Być może to Twoje miejsce na ziemi?

Układ funkcjonalny składa się z:
1)    Parteru, gdzie znajdą Państwo wiatrołap, schowek, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę,
2)   Poddasza, gdzie znajdą Państwo dwa pokoje, toaletę oraz przedpokój.
Budowa domu została rozpoczęta w czerwcu 2021 roku, doprowadzona do stanu surowego zamkniętego. Konstrukcja szkieletowa, ocieplona wełną drzewną, elewacja na pióro wpust. Dach kryty blachodachówką w kolorze antracytu. W ostatnim czasie wykonany ściany wewnętrzne, docieplenie ścian oraz poddasza.

Projekt budynku: budynek mieszkalny – jednorodzinny L-302 autorstwa F.H.U. Halifax.

Media: skrzynka energetyczna na działce, przyłącze wodne do działki w cenie, szambo do wykonania przez nowego nabywcę.

Budynek mieszkalny całoroczny, możliwość montażu dowolnego źródła ogrzewania - pelletu, kominka czy też grzejników elektrycznych wspartych fotowoltaiką. 

Działka nr 81/20 o powierzchni 974 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 25 x 39 metrów, wjazd na działkę od strony północnej i wschodniej. Działka wyrównana, przygotowana do urządzania.


Nieruchomość stanowi pełną własność, bez obciążeń w księdze wieczystej. Posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej. Kupujesz nieruchomość sprawdzoną przez profesjonalistów. Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

 • Materiał: Drewno
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Brak
 • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las
 • Droga dojazdowa: Polna droga
 • Ujęcie wody: Miejska w drodze
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!