Dom na sprzedaż - Wielki Bukowiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
67 m2
Liczba pokoi
3

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Parterowy dom o powierzchni użytkowej wynoszącej około 67 m2, położony na działce o powierzchni 2.425 m2 w miejscowości Wielki Bukowiec, gm. Skórcz.

Wielki Bukowiec to wieś położona niedaleko Skórcza, na uboczu, z dala od ruchliwych ulic. W samej wsi znajdziesz m.in. sklep spożywczy oraz szkołę podstawową. Nieruchomość położona w centralnej części wsi, w drugiej linii zabudowy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i boiska szkolnego.

Odległości: 7 km od Skórcza; tyle samo do Lubichowa; 16 km do Starogardu Gdańskiego; około 60 km od obwodnicy Trójmiasta.

W okolicy znajdziesz kilka wspaniałych jezior, m.in. Głuche, Szteklin, Borzechowskie, Czarne czy też jeziora w Osieku. W pobliżu rozpoczynają się gęste lasy ciągnące się w kierunku Czerska.
Budynek przedwojenny, częściowo wyremontowany w 2013 roku (całkowicie nowa konstrukcja dachu wraz z wieńcem, nowe posadzki, okna, instalacja grzewcza, kominy oraz dobudowane pomieszczenie werandy), murowany częściowo z cegły na fundamencie kamiennym (niepodpiwniczony), strop drewniany, dach odeskowany i opapowany, kryty blachodachówką, stolarka okienna PCV.

Układ pomieszczeń:
1)    Weranda,
2)    Przechodnia kuchnia,
3)    Łazienka,
4)    Salon,
5)    Pokój przechodni,
6)    Dwie sypialnie.

WAŻNA INFORMACJA! Wysokość pomieszczeń mieszkalnych wewnątrz wynosi około 2 metrów.

Nieruchomość w stanie wymagającym remontu wnętrz, na podłogach panele, ściany malowane.

Media: nieruchomość podłączona do sieci energetycznej, wodno-kanalizacyjnej (gminnej), dostęp do światłowodu. Dodatkowo w ogrodzie znajduje się własne ujęcie wody.
Ogrzewanie centralne piecem węglowym, znajdującym się w werandzie (istnieje możliwość wydzielenia osobnego pomieszczenia kotłowni). Bojler elektryczny na ciepłą wodę z możliwością ogrzewania wody poprzez piec.

Na nieruchomość składają się działki o numerach 123/2 oraz 122/2 o łącznej powierzchni 2.425 m2, całość o nieregularnym kształcie, z wjazdem na posesję od strony południowej. Część zabudowana stanowi zwarty kompleks budynków, część ogrodowa o powierzchni około 1500 m2 stanowi przestrzeń gotową do Twojej aranżacji!

Na działce poza domem znajdziesz:

1)    Murowany z materiałów mieszanych budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej parteru = 96 m2 (plus poddasze do wykorzystania), składający się z: pomieszczenia kuchni letniej z łazienką oraz części garażowej. Budynek kryty eternitem;
2)    Murowany z cegły budynek gospodarczy o powierzchni około 10 m2;
3)    Garaż blaszany.

Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej – stan prawny został zweryfikowany – szczegóły u doradcy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka, Jezioro
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Autobus
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Węglowe, CO własne

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!