Ocypel

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
380 000 PLN
Powierzchnia
89,20 m2
Liczba pokoi
5

Szanowni Państwo,
Jeżeli szukacie komfortu nowego domu, połączonego z bliskością lasów i jezior to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:


Parterowy (z poddaszem użytkowym) dom całoroczny, który zostanie wybudowany przy ul. Wczasowej w miejscowości Ocypel, znanej z niezwykle urokliwych terenów i czystych wód!

Budowa rozpocznie się na jesień 2021 roku, planowany termin zakończenia inwestycji – maj 2022 roku. Cena obejmuje jeden budynek w stanie deweloperskim, w zakresie prac przewidziano m.in. uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń oraz dokumentacji budowlanej; wybudowanie domów w technologii szkieletowej na płycie fundamentowej, wykorzystane zostaną popularne materiały Steico oraz drewno c24.

Budynki zostaną ocieplone pianą PUR, z zewnątrz będą w pełni wykończone wraz z ogrodzeniem siatką.

Stolarka okienna PVC 3-szybowa, 6-komorowa.

Wewnątrz nowemu nabywcy do wykonania pozostaną: montaż podłóg, armatury łazienkowej, kuchni oraz pokrycie ścian gładzią i malowanie.

Media: budynki będą podłączone do sieci energetycznej i wodnej (gminnej). Do wykonania pozostanie zbiornik na nieczystości (szambo). Przewidziane ogrzewanie kominkiem/ klimatyzacją/ lub pompą ciepła.

Projekt domu "Z71 D w technologii szkieletowej" o projektowanej powierzchni użytkowej budynku = 89,20 m2, na którą na parterze składają się salon, otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka, kotłownia i hall. Na poddaszu znajdować się będą trzy sypialnie, łazienka i hall.

Istnieje możliwość zmiany układu wewnętrznego pomieszczeń zależnie od woli nabywcy.

Podana cena jest kwotą brutto.

Nieruchomość położona przy Wczasowej, prowadzącej do kilku okolicznych ośrodków wypoczynkowych, boczna odnoga głównej drogi przy której znajduje się zaledwie kilka domów.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, przylega do głównej drogi na odcinku około 27 metrów, długość około 49 metrów, z wjazdem od strony południowo-wschodniej.

Nieruchomość posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej.
Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony został pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

 • Materiał: Drewno
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Polna droga
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Elektryczne, Kominkowe, CO własne
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!