Dom na sprzedaż - Smętowo Graniczne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
449 000 PLN
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
4

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość gruntową zabudowaną domem całorocznym, wolnostojącym z zabudową towarzyszącą.

Nieruchomość położona jest w Smętowie Granicznym przy ul. Krótkiej, w centrum miasta, niedaleko szkoły w otoczeniu zabudowy niskiej. Smętowo to spora wieś gminna (ok 2000 mieszkańców) w powiecie Starogardzkim.
Opis działki nr 553
Działka leży na terenie objętym miejscowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, nieruchomość położona jest na terenach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową – z oznaczeniem MN.2 Działka w kształcie rombu, równa,  o długości boków 44m x 40m x 32m x 30m, przygotowana do aranżacji lub nasadzeń. Na działce znajduje się pomieszczenie gospodarcze murowane o powierzchni użytkowej 35 m2 w stanie zadowalającym, garaż blaszany  o powierzchni ok 18 m2 oraz domek letniskowo-rekreacyjny o konstrukcji drewnianej, wyposażony w media i sieć sanitarną o powierzchni ok 30 m2.
Powierzchnia działki - 1200 m2
Ogrodzenie  częściowo murowane, brama z napędem elektrycznym i furtka o konstrukcji metalowej
Media – woda, prąd, kanalizacja oraz przyłącze telefoniczne.
Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Opis budynku
Dom wolnostojący, piętrowy z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 90 m2. Wybudowany w 1960 roku, po kapitalnym remoncie w roku 2007..
Dach dwuspadowy, kryty blachą - stan bardzo dobry
Budulec – bloczki betonowe oraz cegła. Docieplenie zewnętrzne (styropian+tynk). Docieplono również stropy, dach oraz podłogi.
Ogrzewanie – piec na paliwa stałe – co własne.
Okna PCV. Podłogi w pokojach – panele. Podłogi w łazienkach – kafle.
Możliwość sprzedaży z pełnym umeblowaniem – jak na fotografiach.

Prezentowana nieruchomość to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy marzą o kompaktowym domu. Na niewielkiej powierzchni można spokojnie ulokować rodzinę 2+2 i cieszyć się przestrzenią działki. Dodatkowo na posesji znajdują się 3 zabudowania które można wykorzystać na różne sposoby, co zwiększa tylko jej atrakcyjność.
Nieruchomość na Krótkiej zlokalizowana jest w centrum wsi, blisko szkoły i drogi głównej (Gdańska). Dojazd do węzła AJ w kierunku Gdańsk/Łódź trwa 5 min autem. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy dojeżdżają do miejsca pracy.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 
Nowym nabywcom gwarantujemy:

• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,

• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących)

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Grzegorz Pawlikowski, licencjonowany pośrednik PPRN, nr licencji 23475; nr telefonu 735 884 501

 • Materiał: Bloczki
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Kwadrat
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Inne
 • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Centrum handlowe, Sklep, Plac zabaw, Zabudowa niska, Bazarek
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Ujęcie wody: Miejska na działce
 • Ciepła woda: Paliwa stałe, Piec węglowy/drewno, Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska na działce
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne, Węglowe

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!