Kamierowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
380 000 PLN
Powierzchnia
98 m2
Liczba pokoi
4

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż urokliwe siedlisko położone przy Jeziorze Kamierowo (gm. Skarszewy).

Budynek mieszkalny z lat 30-tych ubiegłego wieku, murowany na 1,5 cegły czerwonej (z pustką pomiędzy), ocieplony od wewnątrz, strop nad piwnicą betonowy, nad parterem drewniany. Dach dwuspadowy konstrukcji drewnianej, kryty eternitem. Stolarka okienna wykonana z profili PCV, parapety marmurowe. Stolarka drzwiowa drewniana, podłogi kryte panelami, płytkami oraz wykładziną elastyczną.

Powierzchnia użytkowa wynosi około 98 m2 a składają się na nią 4 pokoje w układzie amfiladowym, kuchnia, łazienka, korytarz i przeszklona weranda. Z boku budynku znajduje się wejście na poddasze (nieużytkowe w obecnej chwili) oraz do piwnicy, w której znajdują 3 pomieszczenia gospodarcze. Budynek jest częściowo podpiwniczony.

Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej i wodno-kanalizacyjnej. Ogrzewanie centralne piecem z podajnikiem na ekogroszek, znajdującym się w łazience (istnieje możliwość wykonania osobnego pomieszczenia kotłowni). Alternatywnie do wykorzystania pozostają dwa czynne piece kaflowe.

Na działce ponadto znajdują się:
a) Drewniany budynek stodoły o wymiarach około 28 długości i 5-8,5 metra szerokości (powierzchnia zabudowy około 200 m2),
b) Murowany budynek gospodarczy o wymiarach około 6 x 6 metrów,
c) Murowany budynek gospodarczy o wymiarach około 6 x 7,5 metrów,
d) Murowany budynek gospodarczy z garażem o wymiarach około 18 x 5 metrów.

Działka o powierzchni 5.100 m2, w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach około 30 x 149 metrów, z wjazdem od strony południowej z drogi gruntowej (około 30 metrów od drogi asfaltowej). Położona w centrum wsi Kamierowo (w drugiej linii zabudowy), pośród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowań gospodarczych.

Teren z przepięknym widokiem na sąsiednie prywatne Jezioro Kamierowo – w pełni zagospodarowane, z dostępem dla wyłącznie okolicznych mieszkańców.

Miejscowość Kamierowo oddalona jest o 5 minut jazdy od centrum Skarszew, gdzie znaleźć można Urząd Gminy, bank, przychodnię lekarską, sklepy, szkołę.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
• Ubezpieczenie nieruchomości – GRATIS!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Eternit
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Zróżnicowana
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Węglowe, CO własne
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!