Starogard Gdański, ul. Lubichowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
164 m2
Liczba pokoi
6

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany przy ul. Lubichowskiej w Starogardzie Gdańskim.

Budynek o powierzchni użytkowej około 164 m2, murowany z cegły czerwonej pełnej, o szacowanej dacie wybudowania na 1915-16 rok. Elewacja wykonana z klinkieru. Dach konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną mineralną, kryty blachodachówką.

Okna wykonane z profili PCV, podłogi wyłożone płytkami oraz panelami, ściany malowane. Pomieszczenia przestronne, zachowane wysokie stropy.

Dom w całości podpiwniczony. Układ funkcjonalny parteru składa się z: salonu (z którego można wydzielić dwa oddzielne pomieszczenia) oraz pokoju (z wyjściem na taras), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i wiatrołapu. Na piętro prowadzą drewniane schody a znajdują się tam 4 pokoje, łazienka oraz przedpokój. Istnieje możliwość zagospodarowania również poddasza – strychu (podłogi wyłożone deskami).

Istnieje możliwość utworzenia dwóch lokali, każde z niezależnym wejściem.

Czynsz w kwocie 2.500 zł brutto / miesiąc, dodatkowo płatne opłaty za zużycie mediów i ogrzewanie.

Nieruchomość posiada dostęp do pełnych mediów technicznych, ogrzewanie centralne piecem gazowym.

Działka położony w bardzo dobrym punkcie miasta – w północnej części ul. Lubichowskiej, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. W bliskim sąsiedztwie hipermarket Carrefour, sklepy, przychodnia lekarska.

Za domem znajduje się dwustanowiskowy, murowany garaż – brama metalowa ręczna, posadzka betonowa.

Wjazd na działkę od strony wschodniej, od strony zachodniej osłonięta bujną roślinnością, od południowej – sąsiednim budynkiem. Szerokość frontu działki około 16 metrów, wjazd i parking na tyłach budynku utwardzone kostką Polbruk.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony został pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i mieszkaniowo-usługowej.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Dariusz Landowski pod nr tel. 511 347 348.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!