Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 950 PLN
Powierzchnia
65 m2
Liczba pokoi
2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu ofertę na wynajem:
Parterowy dom o powierzchni około 65 m2, położony przy ul. Piaskowej w Starogardzie Gdańskim.


Umowa najmu okazjonalnego – zawierana przy pomocy notariusza – szczegóły u doradcy. Umowa najmu na okres co najmniej dwunastu miesięcy.


Ulica Piaskowa to spokojna lokalizacja, łącząca ulicę Ściegiennego oraz Drogę Nowowiejską (okolice szpitala). Dom położony w centralnej części, z czym wiąże się mały ruch i bezpieczeństwo najmłodszych. W promieniu kilkuset metrów punkt medyczny, restauracja serwująca obiady domowe, restauracja McDonald’s, publiczne baseny, ścieżki nad Wierzycą.
Komunikacja: przy Drodze Nowowiejskiej znajdziecie przystanek autobusowy linii miejskich, nieco dalej w głębi miasta – dworzec PKP i PKS.


Układ funkcjonalny budynku:
1)     Salon,
2)    Pokój podzielony na dwie części (lub dwie sypialnie w tym jedna przechodnia),
3)    Kuchnia,
4)    Łazienka,
5)    Przedpokój,
6)    Garaż.


Opłaty: czynsz w kwocie 1.950 zł miesięcznie, dodatkowo płatne opłaty za zużycie mediów: prąd, wodę, gaz, telefon, internet, zakup opału.


Przy podpisaniu umowy płatna kaucja zwrotna w kwocie 1.950 zł oraz czynsz za pierwszy miesiąc, bez możliwości rozłożenia na raty.


Na wyposażeniu domu nowa zabudowa kuchenna ze sprzętami (płyta gazowa, piekarnik, pralka, lodówka, okap).


Ogrzewanie centralne piecem węglowym, znajdującym się w piwnicy. Obsługa pieca oraz zakup opału we własnym zakresie. Podgrzewanie wody za pomocą pieca gazowego, znajdującego się w kuchni.


Działka o powierzchni 407 m2 o nieregularnym kształcie, część ogrodowa od ulicy Piaskowej oraz Polnej, wjazd do garażu od strony ulicy Polnej.


Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

 • Materiał: Pustak
 • Dach: Papa
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Autobus, Kolej
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Węglowe, CO własne

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!