Kolincz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
99 000 PLN
Powierzchnia
1 017 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

działka budowlana o powierzchni 1.017 m2, położona w Kolinczu, gm. Starogard Gdański, za ulicą Łąkową (wjazd z odnogi ulicy Głównej).

Działka w najbliższym czasie zostanie przygotowana do budowy - z zaznaczonymi granicami działki, wyrównana, w pełni przygotowana dla potencjalnego nabywcy.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 28 x 36 metrów, wjazd z drogi wewnętrznej, możliwy zarówno od strony północnej jak i wschodniej (działka narożna). Do sprzedaży grunt zostanie w całości wyrównany.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi Kolincz i przeznaczony został pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Ustalenia planu: zabudowa w odległości 6 metrów od dróg wewnętrznych; max. 25% powierzchni zabudowy, max. 2 kondygnacje nadziemne (9 metrów); dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia 30-45 stopni.
Dostęp do mediów: prąd przy granicy działki, woda i kanalizacja w odległości około 50 metrów.

Dojazd do działki: zjazd z drogi asfaltowej między Kolinczem i Klonówką (na wysokości znaku Główna nr 100), następnie około 350 metrów drogą gruntową.

Działka ma zagwarantowany dostęp do drogi publicznej poprzez udział w drodze wewnętrznej.

Bez obciążeń na księdze wieczystej.

Działka od strony północnej i zachodniej graniczy wyłącznie z polem uprawnym – zagwarantowane wspaniałe widoki w cenie! W sąsiedztwie kilka domów jednorodzinnych w budowie.
Lokalizacja: Kolincz położony jest około 5 km od Starogardu Gdańskiego (od strony wschodniej), około 12 km od węzła autostrady A1 w Ropuchach. We wsi znajdą Państwo przedszkole, sklep spożywczy, przystanek autobusowy PKS oraz mnogość terenów zielonych przy rzece Wierzyca. Sama działka położona jest we wschodniej części wsi przy drodze prowadzącej do Klonówki, około 2 km od centrum.

Nowym nabywcom gwarantujemy:

•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!