Pinczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
84 744 PLN
Powierzchnia
1 177 m2


Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym ofertę:
działka budowlana o powierzchni 1.239 m2 położona na terenie osiedla mieszkaniowego wzdłuż ul. Gajowej (na wysokości osiedla Przy Rondzie) w Pinczynie.


Pinczyn to stosunkowo duża miejscowość ze stosunkowo ogromnym zakładem pracy – firmą Dekpol. Położona na zachód od Starogardu Gdańskiego oferuje jednocześnie pełną infrastrukturę tj. przychodnia, markety, kościół, boiska czy też punkty usługowe (kwiaciarnia, fryzjer) a także bliskość jezior np. w Strudze czy też Szteklinie. Dobra lokalizacja dla osób chcących zamieszkać na wsi a jednocześnie mieć pod ręką większe miasta – Starogard Gdański (16 km), Zblewo (5 km) czy też Kościerzynę (35 km). W Pinczynie znajduje się również przystanek PKP – atut dla osób nieposiadających samochodu.

Lokalizacja położona na Kociewiu w rozwijającej się miejscowości, jednocześnie blisko chociażby do Szwajcarii Kaszubskiej (36 km od Wdzydz Kiszewskich, 50 km od Szymbarka), nad morze (65 km od plaży na gdańskich Stogach) czy też do autostrady A1 (około 23 km) skąd dotrzesz praktycznie w każdy kierunek Polski. Jeżeli nie chcesz zbyt daleko wyjeżdzać to w promieniu jednego kilometra od działek znajdziesz gęste lasy z przepięknymi polanami.

W ofercie posiadamy działki położone pomiędzy ul. Gajową oraz ul. Jagodową:

- nr 178/21 o powierzchni 852 m2 w cenie 80,00 zł / m2,
- nr 178/22 o powierzchni 1.177 m2 w cenie 72,00 zł / m2,
- nr 178/32 o powierzchni 1.072 m2 w cenie 75,00 zł / m2,
- nr 178/34 o powierzchni 1.174 m2 w cenie 72,00 zł / m2,
- nr 178/36 o powierzchni 1.144 m2 w cenie 72,00 zł / m2.

Media: (w zależności od położenia) część działek posiada bezpośrednio przy graniczy przyłącza prądu, wody oraz kanalizacji, działki położone w oddaleniu od ul. Gajowej wymagają uzbrojenia.
Teren stanowić będzie duże osiedle mieszkaniowe, położone blisko centrum Pinczyna.
Część działek położona będzie bezpośrednio przy drogach gruntowych (do zagospodarowania przez nowych nabywców).


Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działki sprzedajemy z decyzją o warunkach zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego.Jeżeli myślisz o zakupie swojego miejsca na ziemi lub po prostu o dobrej inwestycji – zadzwoń lub napisz do naszego doradcy, który jest do Twojej dyspozycji.
Działki o zróżnicowanym nachyleniu, nieogrodzone, niezadrzwione.


Działki stanowią pełną własność, posiadają księgę wieczystą, w żaden sposób nie są obciążone i posiadają zapewniony dostęp do drogi publicznej.
Jeżeli potrzebujesz więcej czasu na zgromadzenie gotówki – jesteśmy otwarci na rozmowy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Las, Kościół, Jezioro, Szkoła, Plac zabaw, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!