Działka na sprzedaż - Grabowo Bobowskie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
85 000 PLN
Powierzchnia
1 042 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka o powierzchni 1.042 m2 położona w miejscowości Grabowo, gm. Bobowo.

Lokalizacja: Grabowo to mała wieś, położona tuż obok jeziora Grabowskiego, nieco na uboczu – z dala od wszechobecnego hałasu. Miejscowość znajduje się około 5 minut jazdy od Bobowa – wsi w której znajdziecie chociażby świetnie zaopatrzone sklepy, ośrodek zdrowia, Urząd Gminy, czy też szkołę podstawową. Tak więc wszystkie podstawowe, codzienne sprawy możecie załatwiać w kilka chwil od miejsca zamieszkania!

Komunikacja: główne linie autobusowe przebiegają przez oddalone o około 5 km Bobowo, dworzec Kolejowy w Starogardzie Gdańskim w odległości około 17 km, węzeł autostrady A1 w Ropuchach – oddalony o około 15 km, najbliższe jezioro z kąpieliskiem i ośrodkiem wypoczynkowym (w Płaczewie) to około 15 km drogi.
Działka praktycznie bez sąsiedztwa – w promieniu kilkudziesięciu metrów jedno siedlisko – i to wszystko! Przepiękne pagórki, łąki, wszystko otoczone lasem – to znajdziecie właśnie w tym miejscu.

Jak dojechać: wjedź w drogę naprzeciwko adresu Grabowo 33 a następnie przejedź około 1 km (częściowo droga utwardzona płytami yumb – w planach władz utwardzenie całości drogi).
Komunikacja: w Bobowie kursują prywatni przewoźnicy autobusowi; do dworca kolejowego w Starogardzie Gdańskim około 12 km; do węzła autostrady w Ropuchach około 10 km.

Działka nr 98/1 o powierzchni 1.042 m2 o kształcie podobnym do prostokąta (szerokość frontu około 27 metrów; dłuższy bok o długości około 44 metrów). Wjazd na działkę z drogi gminnej od strony zachodniej.

Teren w przeważającej części płaski, nieogrodzony, niezakrzaczony,

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania, przy czym wystąpiliśmy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy, dla budowy domu jednorodzinnego (parterowy z użytkowym poddaszem). Szczegóły u doradcy.

Media: linia energetyczna i wodociągowa w drodze przy granicy działki; zbiornik na nieczystości do wykonania przez nowego nabywcę.

Przez północno-zachodni narożnik działki przebiega napowietrzna linia energetyczna.

Nieruchomość stanowi pełną własność na księdze wieczystej, brak jakichkolwiek obciążeń – szczegóły dostępne u doradcy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.


Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!