Bobowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
84 000 PLN
Powierzchnia
1 606 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 1.526 m2 do 1.606 m2, położone przy ul. Krzywej w miejscowości Bobowo.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania wsi Bobowo i przeznaczony został pod zabudowę mieszkaniową. Ustalenia planu: zabudowa parterowa z poddaszem mieszkalnym, dopuszcza się podpiwniczenie, wielkość powierzchni zabudowy max. 250 m2; wysokość zabudowy max. 9 m.; dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 35-45 stopni.

Działki o zróżnicowanym nachyleniu, nieogrodzone, położone na nowym osiedlu mieszkaniowym.

Działka nr 78/21 o powierzchni 1.526 m2 w cenie 90.000,00 zł – o kształcie zbliżonym do prostokąta, graniczy z drogą asfaltową (ul. Ogrodową) na odcinku około 30 metrów, wjazd z drogi wewnętrznej od strony północnej.

Działka nr 78/22 o powierzchni 1.606 m2 w cenie 84.000,00 zł – o nieregularnym kształcie, otoczoną z trzech stron drogą wewnętrzną (od północy, wschodu i zachodu).

Działki zaznaczone na rzucie kolorem niebieskim.

Dostępne media dla dz. nr 78/21: prąd i woda w drodze dojazdowej w odległości około 80 m. od granicy działki.
Dostępne media dla dz. nr 78/22: prąd - skrzynka energetyczna na działce, woda przy granicy działki.

Działki posiadają dostęp do drogi gminnej poprzez udział w wewnętrznej drodze dojazdowej.

Nieruchomość położona jest w zachodniej części Bobowa, niedaleko drogi prowadzącej do Wysokiej/Zielonej Góry. W centrum wsi gdzie znaleźć można sklepy, zakłady usługowe (fryzjer, kwiaciarnia), kościół, stację benzynową.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Załączony rzut lokalizacji nieruchomości ma charakter poglądowy.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!