Koteże

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
145 920 PLN
Powierzchnia
1 216 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1.216 m2, położona przy ul. Kormorana w miejscowości Koteże, gm. Starogard Gdański.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania, w którym to przeznaczono go pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Ustalenia planu: maksymalna powierzchnia zabudowy do 25%; maksymalna wysokość 10 m.; dach dwu- lub wielospadowy o kącie nachylenia od 30 do 45 stopni.

Działki w przeważającej części płaskie, nieogrodzone, niezabudowane. Nieruchomości położone obok ul. Wróblewskiego – drogi łączącej Koteże i Rokocin – droga utwardzona, oświetlona.

Działka nr 75/13 o powierzchni 1.216 m2 w cenie 145.920,00 zł – o nieregularnym kształcie; wymiary: około 56 metrów od ulicy Kormorana, około 33 m. szerokość wjazdu. Wjazd od strony północnej.

Dostępne media: linia energetyczna, wodna, kanalizacja oraz gazowa przy granicy działki nr 75/13 (w ulicy Kormorana).

Świetna lokalizacja z uwagi na bliskość natury i terenów urządzonych (m.in. boisko, plac zabaw, a także sklepy, fryzjer) a także Starogardu Gdańskiego (około 8 km). Działki leżą na granicy miejscowości Koteże i Rokocin. W Rokocinie z łatwością dotrzesz do Drogi Krajowej nr 22 prowadzącej zarówno w kierunku Chojnic jak i Malborka.
Każda z działek posiada osobą księgę wieczystą, księgi nie są w żaden sposób obciążone.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Dariusz Landowski pod nr tel. 511 347 348.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!