Zblewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
69 000 PLN
Powierzchnia
1 103 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana o powierzchni 1.103 m2, położona przy ul. Pałubińskiej w Zblewie.


Zblewo to wieś gminna położona na zachód od Starogardu Gdańskiego, na której terenie znajdziesz to, czego wszystkim potrzeba: szkołę, przedszkole, park handlowy czy też ośrodek zdrowia. Ponadto wiele sklepów, punktów usługowych, kościół, świetną restaurację, czy też stację benzynową. Ulica Pałubińska to spokojna okolica, wzdłuż której rozsiane są często nowe domy jednorodzinne oraz małe gospodarstwa. Nie znajdziesz tu uciążliwego sąsiada lub dużych zakładów produkcyjnych.
Działka położona jest około 700 metrów od skrzyżowania z ulicą Pińczyńską, znajduje się w drugiej linii zabudowy (obok na tę chwilę tylko jeden sąsiad). Prowadzi do niej sięgacz (tzw. ślepa droga), dzięki czemu zagwarantujesz sobie komfort i spokój.Ze Zblewa w około 10 minut dotrzesz do kilku przepięknych, okolicznych jezior: Borzechowskiego, Szteklińskiego, Niedackiego – sprawdź sam jak ciekawa jest to okolica!


Komunikacja: w Zblewie znajduje się dworzec kolejowy PKP, ponadto kursuje tutaj prywatny przewoźnik autobusowy. Do drogi krajowej nr 22 około 1 km, do dworca kolejowego w Starogardzie Gdańskim około 16 km, do węzła autostrady A1 w Swarożynie około 28 km.


Działka nr 538/4 o powierzchni 1.103 m2, w kształcie trapezu (długość dłuższego boku około 51 metrów, szerokość około 23 metry), z wjazdem od strony północnej. Nieruchomość płaska, niezabudowana, nieogrodzona, niezakrzaczona, przygotowana do dalszych działań.


Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy czym dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną oraz budowy studni o poborze wody do 5 m3/dobę. Ustalenia warunków: nieprzekraczalna linia zabudowy 10 metrów od granicy; maksymalna powierzchnia zabudowy do 150 m2; maksymalna szerokość elewacji frontowej do 15 metrów; maksymalna wysokość budynku do 8,5 metra; dwie kondygnacje nadziemne; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni.


Media: linia energetyczna – linia napowietrzna przy granicy działki; linia wodociągowa w odległości około 80 metrów od granicy działki (w warunkach zabudowy przewidziano budowę studni głębinowej), zbiornik na nieczystości (szambo) do wykonania przez nowego nabywcę.


Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej, brak jakichkolwiek obciążeń, nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!