Żabno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
138 000 PLN
Powierzchnia
1 229 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

Działka budowlana położona w miejscowości Żabno gm. Starogard Gdański.

Żabno to znana i chętnie wybierana przez naszych Klientów lokalizacja, cechująca się w szczególnością bliskością natury a jednocześnie dobrym dojazdem do miasta. Wielość utwardzonych dróg dojazdowych, znajdujące się w pobliżu sklepy czy też szkoła podstawowa, no i przede wszystkim sąsiednie tereny objęte programem Natura2000 sprawiają, że w z czystym sumieniem możemy polecić właśnie to miejsce. Sama działka położona jest nieco na uboczu, przy drodze wewnętrznej, co sprawia, że jest to miejsce bardzo spokojne, bez dużego ruchu samochodowego.

W sprzedaży posiadamy działki nr 19/6 oraz 19/7. Cennik poszczególnych działek dostępny u doradcy.

Niniejsza oferta obejmuje działkę nr 19/6 o powierzchni 1.229 m2 w cenie 138.000,00 zł, o nieregularnym kształcie, długość frontu działki około 36 metrów. Wjazd na działkę odbywa się z drogi wewnętrznej, od strony północnej, w potencjalny ogród może być skierowany idealnie w kierunku południowo-zachodnim.


Działka nr 19/7 o powierzchni 1.006 m2 do nabycia w cenie 168.000,00 zł z kompletem przyłączy przy granicy działki.Droga dojazdowa wewnętrzna utwardzona i wstępnie przygotowana.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy czym dla każdej z działek wydano decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z niezbędną infrastrukturą techniczną. Ustalenia warunków: dwie kondygnacje nadziemne z dopuszczeniem podpiwniczenia, dach dwuspadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni, wysokość kalenicy 7,7 m. z tolerancją do 15%, szerokość elewacji frontowej 11,7 m. z tolerancją do 20%, dopuszczalna wielkość zabudowy do 11% powierzchni działki (około 134 m2 zabudowy).

Media: woda i kanalizacja doprowadzone do granicy działek, prąd i gaz przy granicy działki nr 19/7.
W sąsiedztwie znajdziecie Państwo zabudowę jednorodzinną, w okolicy mnogość nowopowstających domów. Dojazd: zjazd z ulicy Pawiej, a następnie dojazd przez około 350 metrów drogą gruntową.

Teren w ewidencji gruntów stanowiący grunty orne klasy IVa i V.
Nieruchomość stanowi pełną własność, księga wieczysta bez obciążeń, posiada zapewniony dojazd do drogi publicznej poprzez udział w działce drogowej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 7.7
  • Procent możliwej zabudowy: 11
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!