Smoląg

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
125 000 PLN
Powierzchnia
12 489 m2

Szanowni Państwo,
Jeżeli chcecie zamieszkać w bliskim kontakcie z naturą to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

działka budowlana o powierzchni 3.002 m2 wraz z działką rolną o powierzchni 9.487 m2 położone nad rzeką Węgiermucą w miejscowości Smoląg, gm. Bobowo.

Do sprzedaży oferuje również atrakcyjne sąsiednie działki budowlane o powierzchni od 3.127 m2 do 3.237 m2.

Teren objęty nie jest miejscowym planem zagospodarowania, przy czym dla działki nr 55/17 wydane zostały warunki zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Ustalenia warunków: dwie kondygnacje nadziemne o maksymalnej powierzchni zabudowy 150 m2; maksymalna szerokość elewacji frontowej – 15 metrów; maksymalna wysokość 8,5 m.; dach wielospadowy o kącie nachylenia do 45 stopni;

Działka w przeważającej części płaska, nieogrodzona, w ostatnim czasie przygotowane do sprzedaży (wyrównano grunt i wycięto zakrzewienia). Wjazd na nieruchomość bezpośrednio z drogi utwardzonej płytami yumb (następnie dojazd drogą wewnętrzną o długości około 63 metrów), wjazd na działki od strony północnej.

Działka 55/13 jest działką rolną, po całej długości tj. około 190 metrów graniczy z rzeką Węgiermucą (prawym dopływem Wierzycy).
Działka ta oznaczona jest w ewidencji gruntów jako grunty rolne klasy IVa, łąki klasy V, lasy klasy IV oraz nieużytki.

Cennik pozostałych działek:

Działka nr 55/9 o powierzchni 3.189 m2 w cenie 79.000,00 zł – w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 30 x 110 m. Działka niezadrzewiona, granicząca z sąsiednimi polami.

Działka nr 55/10 o powierzchni 3.127 m2 w cenie 69.000,00 zł – o nieregularnym kształcie (wymiary dłuższych boków podobne do działki 55/9). Działka niezadrzewiona, granicząca z sąsiednimi polami, od strony wschodniej graniczy z terenem dawnego pałacu w Smolągu (obecnie zamieszkały budynek wielorodzinny).

Działka nr 55/14 o powierzchni 3.237 m2 oraz działka nr 55/15 o powierzchni 3.200 m2 każda w cenie 75.000,00 zł w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 28 x 114 m. Działki w połowie porośnięta lasem – starodrzew stanowiący dawny park przypałacowy. Od strony południowej graniczą z lasem, od strony zachodniej z terenem dawnego pałacu.

Dostępne media: linia energetyczna oraz wodociągowa w drodze dojazdowej. Zbiornik na nieczystości / oczyszczalnia przydomowa do wykonania przez nowego nabywcę.

Bliskość lasów i pól a przy tym nieduża odległość od większych miejscowości (około 3 km od centrum Bobowa; około 12 km od Starogardu Gdańskiego) a także bardzo dobry dojazd wyremontowana DW222 do węzła autostrady A1 w Ropuchach to główne atuty tego miejsca!

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Rzeka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!