Trąbki Wielkie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
99 000 PLN
Powierzchnia
1 416 m2

Szanowni Państwo,

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

Dwie działki z możliwością zabudowy, położone na obrzeżach miejscowości Czerniewo, gm. Trąbki Wielkie.

W ofercie posiadamy działkę nr 12/13 o powierzchni 1.416 m2 oraz działkę nr 12/14 o powierzchni 1.303 m2, każda w cenie 99.000,00 zł.

Ogromny atut tej oferty to lokalizacja – Czerniewo to mała wieś położona około 6 km od Trąbek Wielkich (z Trąbek kierujemy się na Kleszczewo i po chwili docieramy do miejsca przeznaczenia). W Trąbkach Wielkich znajdziecie Państwo m.in. szkołę, urząd gminy, stację benzynową, przedszkole, czy też markety spożywcze i przemysłowe. Z Czerniewa w około 25 minut dotrzesz do Gdańska Oruni, w nieco ponad 13 minut dojedziesz do węzła autostrady A1 w Rusocinie. To świetna lokalizacja dla osób, chcących odseparować się od gwaru dużych miejscowości zachowując dobry dojazd do pracy w Trójmieście i okolicach.

Same działki położone są na wschodnim krańcu Czerniewa, od zabudowań Trąbek oddziela je szeroki pas lasu. Przy Urzędzie Gminy w Trąbkach Wielkich należy skręcić w drogę prowadzącą do Ełganowa, a następnie skręcić w ulicę Pawłowskiej, minąć las i skręcić w pierwszą drogę w lewo. Łącznie jest to około 1,5 km od wspomnianych zabudowań i drogi asfaltowej.

Atutem dla części z Państwa może być również otoczenie – działki nie mają w tej chwili absolutnie żadnego sąsiedztwa, wokoło wyłącznie natura, co widać na załączonym do ogłoszenia filmie. Ponadto działka 12/14 położona jest na końcu pasa wytyczonych działek i od strony południowej graniczy z terenem przeznaczonym pod uprawy. Od strony wschodniej działki również otacza pole uprawne, od zachodu graniczą z drogą gminną (obecnie droga nieutwardzona).

Działki w kształcie zbliżonym do prostokąta o orientacyjnych wymiarach 26 x 52 m. Działki płaskie, przygotowane w ostatnim czasie do sprzedaży (usunięto zieleń i zbędne krzewy). Działka nr 12/13 od strony północnej jest ogrodzona siatką leśną.

Działki posiadają dostęp do sieci energetycznej (została już zaprojektowana linia przyłączeń działek do sieci, projekt w trakcie realizacji), woda przewidziana z ujęcia własnego (studnia), odprowadzenie ścieków – przewidziane szambo/przydomowa oczyszczalnia.

Dla danego oraz sąsiedniego terenu wydana została decyzja o warunkach zabudowy, według której na działce można postawić budynek mieszkalny jednorodzinny. Ustalenia warunków: linia zabudowy w odległości 6 metrów od drogi; możliwość zabudowy do 11% powierzchni działki; szerokość elewacji frontowej do 11 m.; maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 3-45 stopni.

Opisana decyzja na dzień dzisiejszy utraciła swą ważność, jednak istnieje możliwość wydania nowej decyzji na podobnych warunkach – szczegóły u doradcy.


Księga wieczysta działek bez obciążeń.

Nowym nabywcom gwarantujemy:

•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,

•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),

•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!