Wycinki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
115 000 PLN
Powierzchnia
1 423 m2

Szanowni Państwo,

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

działka budowlana o powierzchni 1.423 m2, położona w miejscowości Wycinki, gm. Osiek około 300 metrów (w prostej linii) od Jeziora Kałębie.

Działka nr 109/28 o powierzchni 1.423 m2, o nieregularnym kształcie (szerokość frontu około 36 m., dłuższy bok około 44 m.) z wjazdem od strony zachodniej.

Działka zaznaczona na załączonym rzucie kolorem niebieskim.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi Wycinki i przeznaczony został pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Ustalenia planu: maksymalna powierzchnia zabudowy do 25%; budynki parterowe z poddaszem użytkowym do dwóch kondygnacji nadziemnych; szerokość elewacji frontowej do 15 m.; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 35-45 stopni.

Działka płaska, nieogrodzona, w ostatnim czasie przygotowana do sprzedaży (teren został oczyszczany i wyrównany).

Bezpośredni dojazd do nieruchomości drogą gminną.

Działka posiada dostęp do sieci energetycznej (skrzynki na granicy działek), dostęp do wody wyłącznie poprzez wykopanie własnego ujęcia, przewidywane odprowadzenie ścieków - szambo.

Nieruchomość położona w prostej linii około 300 metrów od wspaniałego Jeziora Kałębie, około 2 km od Osieka – miejscowości typowo wypoczynkowej, w której znajdą Państwo ośrodki wypoczynkowe, punkty gastronomiczne, sklepy czy też bank.

W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne oraz letniskowe.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las, Park, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!