Linowiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
149 265 PLN

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż działkę usługowo-produkcyjną o powierzchni 3.317 m2, położoną w miejscowości Linowiec, gm. Starogard Gdański.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku usługowo-handlowego przeznaczonego na stację diagnostyki pojazdów i budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Ustalenia warunków: wielkość powierzchni zabudowy max. 1500 m2; wysokość zabudowy max. 7 m.; dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 15-40 stopni, maksymalna szerokość elewacji frontowej 26m.; maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne z dopuszczeniem podpiwniczenia.

Działka o nieregularnym kształcie, o zróżnicowanym ukształtowaniu, nieogrodzona, od strony północnej rozciągają się przepiękne widoki na okoliczne pola, od strony południowej widok na las.

Działka posiada dojazd ze strony południowej drogą gminną, polną. Około 2 km do drogi głównej, asfaltowej.

Dostępne media: prąd i woda w drodze dojazdowej.

Nieruchomość położona jest około 6 km od Starogardu Gdańskiego, gdzie znaleźć można sklepy, zakłady usługowe (fryzjer, kwiaciarnia), kościół, szkołę, stację benzynową.

Załączony rzut lokalizacji nieruchomości ma charakter poglądowy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ubezpieczenie nieruchomości – GRATIS!

Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie skontaktuj się z Patrycją Paw pod nr tel. 667 376 118.


Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Patrycja Paw

Patrycja Paw

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!