Działka na sprzedaż - Wolny Dwór

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
195 000 PLN
Powierzchnia
1 558 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana o charakterze usługowo-mieszkaniowym, położona w Wolnym Dworze w gminie Skarszewy.


Wolny Dwór to osiedle położone zaraz za granicami Skarszew, wzdłuż prowadzącej ze Skarszew w kierunku Trzepowa oraz w kierunku Trójmiasta. Duże osiedle mieszkaniowe zbudowane w ciągu ostatnich 10 lat, sąsiadujące z nowoczesnym zakładem produkcji mebli Feniks stało się jednym z chętniej wybieranych miejsc do życia w okolicy.
Odległości: około 2 km od centrum Skarszew (znajdziesz tam sklepy, zakłady usługowe, szkołę, zakłady pracy, przychodnię), na przeciwległym krańcu miasta jezioro Borówno i położony nad nim przepiękny ośrodek wypoczynkowy; 16 km od Starogardu Gdańskiego (szkoły średnie, szpital); 28 km od Pruszcza Gdańskiego (obwodnicy i autostrady A1).


Nieruchomość położona jest przy wjeździe na osiedle – tuż obok drogi asfaltowej, droga wewnętrzna gminna, częściowo utwardzona. W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa oraz usługowa. To miejsce może być świetne zarówno do codziennego życia jak i prowadzenia usług!


Działka nr 370/97 o powierzchni 1.558 m2, w kształcie prostokąta o ściętym rogu o wymiarach dłuższych boków około 49 x 33 metry, narożna z wjazdem od strony wschodniej. Teren nieznacznie nachylony w kierunku drogi asfaltowej, nieogrodzony, niezadrzewiony.


W sprzedaży posiadamy również działkę sąsiednią o powierzchni 1.144 m2 – szczegóły u doradcy.


Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony został pod tereny usług z zabudową mieszkaniową. Ustalenia planu:
- zabudowa mieszkaniowa, parterowa z poddaszem mieszkalnym, dach o nachyleniu od 35-45 stopni, dwu- lub wielospadowy, dopuszcza się budowę garażu wbudowanego lub dobudowanego, zabudowa dla funkcji usługowej,
- powierzchnia zabudowy do 35% powierzchni działki,
- wysokość zabudowy – mieszkaniowa do 9 metrów, usługowa - parterowa do 7 metrów,
- zakres uciążliwości nie może wykraczać poza granice działki.


Media: nieruchomość uzbrojona w sieć energetyczną (skrzynka na granicy), woda i kanalizacja z sieci gminnej w drodze przy granicy działki, sieć gazowa – po drugiej stronie drogi.
Nieruchomość stanowi pełną na odrębnej księdze wieczystej, brak jakichkolwiek obciążeń i hipotek. Ponadto posiada zapewniony dojazd drogą gminną.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 35
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!