Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 990 000 PLN
Powierzchnia
15 930 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

Działka usługowo-produkcyjna położona w przemysłowej strefie Starogardu Gdańskie przy ul. Prusa.

Ulica Prusa rozciąga się od Alei Armii Krajowej, kończąc się na południowej granicy miasta, nieruchomość położona przy obiektach magazynowych m.in. składzie materiałów budowlanych. Z jednej strony ogródki działkowe, z drugiej pola uprawne bez możliwości zabudowy sprawiają, że może być to świetne miejsce dla Twojego biznesu. Działka jest w pełni przygotowana do inwestycji.


Działka nr 35/41 o powierzchni 1,5930 ha położona u zbiegu ulic Prusa i Hermanowskiej. Co istotne – posiada wjazd z trzech stron, od północy i południa (Prusa) i od wschodu (Hermanowska). Działka o nieregularnym kształcie. Od południa graniczy z drogą publiczną na odcinku około 150 metrów, od wschodu na odcinku około 100 metrów.
Teren w całości płaski, niezadrzewiony, ogrodzony siatką stalową, przygotowany do dalszych działań inwestycyjnych.

Działka sąsiaduje z zabudową magazynową, w sąsiedztwie ponadto ogródki działkowe oraz pola uprawne (w planie zagospodarowania bez możliwości zabudowy).
Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczony jako: tereny zabudowy techniczno-produkcyjnej, usługowej i gospodarczej, z wykluczeniem zabudowy mieszkaniowej. Ustalenia planu: dopuszczalny procent zabudowy do 25%; wysokość zabudowy do 12 metrów; maksymalnie 3 kondygnacje nadziemne; dachy zharmonizowane z zabudową istniejącą, z dopuszczeniem dachów płaskich; powierzchnia biologicznie czynna minimum 30%.
Media: prąd, woda, kanalizacja na działce, linia telekomunikacyjna w drodze dojazdowej.
Działka stanowi pełną własność, księga wieczysta bez obciążeń, posiada dostęp do drogi publicznej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!