Osowo Leśne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
225 000 PLN
Powierzchnia
2 611 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana o powierzchni 2.611 m2 położona pod lasem w miejscowości Osowo Leśne, gm. Lubichowo (w części wsi o nazwie Plony).


Osowo Leśne to nieduża miejscowość położona na skraju Borów Tucholskich na południowy-zachód od Starogardu Gdańskiego (w odległości około 20 km). Wijąca się w pobliżu rzeka Wda stanowi chętnie odwiedzany szlak spływów kajakowych, a piękne i spokojne okolice sprawiają, że nabywcy często wybierają właśnie tę miejscowość jako bazę pod swój wymarzony dom. Tutaj możesz zamieszkać w sąsiedztwie natury, pozostając jednak w kontakcie z miastem. 
We wsi znajdziesz sklep spożywczy z podstawowymi artykułami codziennej potrzeby, drobne przedsiębiorstwa usługowe, ranczo czy też tereny wokół jeziora w samym centrum wsi.

W okolicy:
1)  Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" nad jeziorem w Borzechowie - 6,5 km
2)  Ośrodek Wypoczynkowy "Jeziornik" nad jeziorem w Borzechowie - 7,5 km
3)  "Dziki Brzeg" w Młyńsku (noclegi w tipi) - 8,5 km
4)  Ośrodek Wypoczynkowy "Vida" nad jeziorem w Szteklinie - 11,5 km
5)  Ośrodek Wypoczynkowy "Borowiak" nad jeziorem w Szteklinie - 11,5 km

Komunikacja: poprzez Osowo Leśne przebiega linia autobusowa; do węzła autostrady A1 w Ropuchach około 32 km, do drogi krajowej nr 22 około 10 km, do drogi krajowej nr 20 (węzeł w Kościerzynie) około 43 km.


Działka położona na wschodnim krańcu wsi, tuż obok otaczającego wieś, gęstego lasu. Dojazd drogą asfaltową (prowadzącą do miejscowości Młynki) a następnie około 160 metrów drogi gruntowej. W bezpośrednim sąsiedztwie dwa domy jednorodzinne, w promieniu 100 metrów domy jednorodzinne i drobni gospodarze.


Działka nr 818/4 o powierzchni 2.611 m2, w kształcie regularnego prostokąta o przybliżonych wymiarach 43 x 64 metry, wjazd na posesję od strony wschodniej. Działka narożna (droga wytyczona również od strony południowej i zachodniej), płaska, nieogrodzona, w ciągłym użytkowaniu dzięki czemu nie jest zakrzaczona ani zadrzewiona.


Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy czym dla nieruchomości wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Ustalenia warunków: maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne, z dopuszczeniem podpiwniczenia; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni; wysokość kalenicy do 7,4 metra (tolerancja +20%); maksymalna szerokość elewacji 24 metry; linia zabudowy 12 metrów od granicy z drogą wewnętrzną; powierzchnia zabudowy do 7,1% działki (185 m2).


Media: słup energetyczny (linia napowietrzna) na granicy działki, przyłącze wodociągowe w ostatnim czasie wykonane na działce, zbiornik na nieczystości (szambo) do wykonania przez nowego nabywcę.
Dostęp do internetu: radiowy Geckonet do 100 mb/s.


Nieruchomość stanowi pełną własność, księga wieczysta bez jakichkolwiek obciążeń. Ponadto działka posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 7.4
  • Procent możliwej zabudowy: 7.1
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!