Zblewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
90 000 PLN
Powierzchnia
3 000 m2

Tylko teraz! Cena obniżona ze 110.000 zł do 90.000 zł!

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni równej 3.000 m2, położoną w urokliwej części miejscowości Zblewo, przy ul. Polnej.

Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast istnieje możliwość wydania decyzji o warunkach zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 44 x 68 metrów, z wjazdem od strony południowo-wschodniej. Od strony południowej graniczy z odnowionym siedliskiem, od strony zachodniej z gospodarstwem rolnym, z pozostałych stron otoczona polami.

Media: sieć wodociągowa przebiega przez działkę, złożony wniosek o założenie skrzynki energetycznej dla działki.

W ewidencji grunty stanowiącą grunty orne klasy IVa, IVb oraz częściowo łąki IV klasy.

Nieruchomość posiada dostęp do drogi gminnej poprzez udział w wewnętrznej, gruntowej drodze dojazdowej. Dojazd do działki z utwardzonej ulicy Sportowej, w gruntową ulicę Polną.

Działka położona w bardzo dobrej okolicy, bliska odległość od DK22, z kolei na tyle daleka aby zagwarantować nowym nabywcom ciszę i spokój.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących)

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!