Janin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
105 665 PLN
Powierzchnia
3 019 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3.019 m2, położoną w miejscowości Janin, gm. Starogard Gdański.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Ustalenia planu: maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne z dopuszczeniem podpiwniczenia; na głównej bryle budynku dach płaski lub dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 25-40 stopni; wysokość głównej kalenicy dachowej nad terenem określa się na 7,5m z tolerancją do 10%; szerokość elewacji frontowej od strony drogi określa się na 11,5m z tolerancją do 20%; maksymalna wielkość powierzchni zabudowy 15%.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, nieogrodzona.

Wjazd na działkę od strony wschodniej drogą polną.

Media: woda w drodze dojazdowej, prąd w odległości około 40 metrów od granicy działki.

Nieruchomość położona około 8 km od centrum miasta Starogardu Gdańskiego. Zaledwie 5 km od Jeziora Godziszewskiego, gdzie można znaleźć chwilę wytchnienia i wypocząć. Nieopodal rozpościera się widok na okoliczne lasy i nature.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących)

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Patrycja Dunst pod nr tel. 667 376 118.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 7.5
  • Procent możliwej zabudowy: 15
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Patrycja Dunst

Patrycja Dunst

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!