Osieczna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
159 900 PLN
Powierzchnia
3 044 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana o powierzchni 3.044 m2 położona na skraju Borów Tucholskich w miejscowości Osieczna (osada Jeże) w powiecie starogardzkim.

Lokalizacja jest zdecydowanie nietypowa – działki położone są na odludziu, w promieniu 600 metrów znajduje się tylko jeden budynek mieszkalny. W otoczeniu wyłącznie płaskie jak stół pola oraz gęste lasy. Nieruchomość położona około 4 km od Osiecznej, osada Jeże to zaledwie kilka gospodarstw rolnych oraz połaci ziemi rolnej.
Miejsce niezwykle urokliwe, oddalone od natury – jedne z niewielu tego typu dostępnych obecnie do sprzedaży!

Jeżeli interesują Was jeziora to wokoło znajdziecie kilka pięknych miejsc, m.in.:
a) Jezioro Czarne (nieco ponad 5 km),
b) Jezioro Trzcianno (nieco ponad 8 km),
c) Jezioro Okonińskie (zajrzyjcie koniecznie - nowy ośrodek wypoczynkowy z restauracją i plażą - około 13 km),
d) nieco dalej Jezioro Ocypel znane z czystej wody i dobrze wyposażonych ośrodków przy plaży.

Zastanawiasz się jak funkcjonować w tak odludnym miejscu? 3 kilometry dzielą Cię od centrum Osiecznej. Musisz koniecznie zobaczyć jej zabytkową architekturę wraz z pięknym kościołem. Znajdziesz tu również sklepy, zakłady usługowe - wszystko to, co będzie Ci najpilniej potrzebne.

Do Śliwic mamy stąd tylko 6 km, do Szlachty - również 6 km - większe miejscowości z bogatą infrastrukturą na wyciągnięcie ręki! Nieco dalej Czersk - około 24 km oraz Starogard Gdański - 37 km. Tymczasem dość opowieści o okolicy - musisz zobaczyć to sam!

Do sprzedaży oferujemy pakiet działek: nr 870/21, nr 870/22 oraz nr 870/23 o łącznej powierzchni 3.044 m2. W ofercie posiadamy znajdujące się pobliskiej lokalizacji działki letniskowe, również istnieje możliwość nabycia większego obszaru w pakiecie. Cennik poszczególnych działek dostępny u doradcy.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy czym dla dwóch z trzech działek już wydano indywidualną decyzję o warunkach zabudowy. Decyzja obejmuje budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Ustalenia warunków: powierzchnia zabudowy do 65 m2 (z tolerancją do 20%); wysokość zabudowy do 8,5 metra; dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 30-45 stopni; nieprzekraczalna linia zabudowy 6 metrów od drogi.

Media: został złożony wniosek o utworzenie dla każdej z działek przyłącza energetycznego; studnia głębinowa oraz szczelny zbiornik na nieczystości – do wykonania we własnym zakresie przez nowego nabywcę.

Działki płaskie, niezabudowane, niezalesione, niezakrzaczone – przygotowane do sprzedaży.
Każda w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach około 26 x 39 metrów, z wjazdem od strony północnej.
Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi gminnej.
Działki w ewidencji gruntów oznaczone jako grunty rolne klasy V oraz łąki klasy V.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!