Działka na sprzedaż - Bobrowiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
100 000 PLN
Powierzchnia
4 900 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka o powierzchni 4.900 m2 położona w miejscowości Bobrowiec, gm. Smętowo Graniczne.

Bobrowiec to wieś położona 5 km od Smętowa Granicznego, 10 km od Skórcza a około 30 km od Starogardu Gdańskiego (wzdłuż autostrady A1 na południe od Trójmiasta). Spokojna miejscowość położona na uboczu, jednocześnie zaledwie 3 km od węzła wspomnianej autostrady w Kopytkowie.
W sąsiednim Skórczu bądź Smętowie Granicznym znajdziecie Państwo m.in. szkołę, sklepy, dworzec kolejowy (bardzo dobre połączenie z Gdańskiem lub też miastami oddalonymi na południe), park handlowy, hotel a nieco dalej jezioro w Osieku czy też piękne tereny nad rzeką Wdą.

Nieruchomość położona w centrum wsi, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i gospodarczej. Od strony zachodniej (po drugiej stronie drogi asfaltowej) chodnik oraz pas zieleni.

Działka nr 129 o powierzchni 4.900 m2, o nieregularnym kształcie, przylegająca do drogi gminnej z trzech stron: od strony zachodniej graniczy z drogą asfaltową na odcinku około 107 metrów; od strony północnej na odcinku około 17 metrów; od strony wschodniej graniczy z drogą gruntową na odcinku około 62 metrów. Teren przeważnie płaski, drzewa porastają wyłącznie granice działki, nieogrodzony.

Ne terenie działki w miejscu, które zostanie przeznaczone pod budowę domu, znajdują się pozostałości (fundamenty) starego siedliska.

Media: na działce przebiega napowietrzna linia energetyczna – posiadamy zaświadczenie o możliwości podłączenia prądu, w drodze dojazdowej linia wodociągowa i telekomunikacyjna.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy czym dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Ustalenia decyzji: powierzchnia zabudowy do 200 m2; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 25 do 45 stopni; wysokość budynku do 8,5 m.

Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej, brak jakichkolwiek obciążeń. Stan prawny został zweryfikowany.

Przedmiotową nieruchomość może nabyć osoba niebędąca rolnikiem – szczegóły u doradcy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!