Jabłowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
180 000 PLN
Powierzchnia
4 929 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana o powierzchni 4.929 m2, położona przy ul. Krótkiej w Jabłowie, gm. Starogard Gdański.


Jabłowo to doskonała lokalizacja na budowę Twojego domu! Miejsce oddalone zaledwie o 5 minut jazdy od Starogardu Gdańskiego, tyle samo do węzła A1 w Ropuchach, kilka chwil od jeziora Jabłowskiego i gęstych, okolicznych lasów i meandrów rzeki Wierzyca. W samej wsi znajdą Państwo wiele zakładów usługowych oraz naprawczych, sklep, szkołę podstawową, kościół, przystanek autobusowy czy też fryzjera i kosmetyczkę.
Doskonała baza wypadowa na wycieczki zarówno te dalsze, jak i bliżej – piesze i rowerowe. W okolicy znajdziecie mnóstwo świetnych dróg na uboczu (m.in. do Grabowca, Mysinka czy też nad rzekę Wierzyca).Aby wyruszyć na większe zakupy wystarczy kilka chwil aby dotrzeć do Starogardu Gdańskiego, znajdziesz tam też usługi medyczne, szkoły średnie czy zakłady pracy.
Komunikacja: w Jabłowie kursuje prywatny przewoźnik autobusowy oraz autobusy PKS; do dworca PKP w Starogardzie Gdańskim około 9 km; do autostrady A1 w Ropuchach około 5 km.


W sprzedaży posiadamy działki:
a)            Nr 34/11 o powierzchni 4.744 m2 w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 106 x 44 metry, z wjazdem od strony południowej. Działka granicząca z drogą wewnętrzną na długości około 106 metrów. W ewidencji gruntów teren stanowi łąki klasy III, grunty orne klasy IIIb oraz IVa.
b)            Nr 34/13 o powierzchni 4.929 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta o przybliżonych wymiarach 96 x 51 metrów, z wjazdem od strony północnej i zachodniej. Działka granicząca z drogą wewnętrzną na długości około 146 metrów. W ewidencji gruntów teren stanowi łąki klasy III, grunty orne klasy IVa oraz IVb.
 
Działki płaskie, nieogrodzone stanowią obecnie pole uprawne oraz częściowo pastwisko i teren zadrzewiony (na wjeździe). Wjazd na działki odbywa się na wysokości posesji nr 9A/9B.
 
Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działki sprzedajemy wraz z decyzją o warunkach zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego (jednego na każdej z działek).
 
Media: nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej, wodnej oraz kanalizacyjnej (około 15 metrów od granicy działki).
 
Internet: kablowy Orange do 20 mb/s, radiowy Geckonet do 100 mb/s.
 
Nieruchomość stanowi pełną własność oraz zapewniony dostęp do drogi publicznej. Stan prawny został zweryfikowany – szczegóły u doradcy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!