Starzyska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
128 000 PLN
Powierzchnia
492 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy, przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka rekreacyjna o powierzchni 492 m2 z domkiem holenderskim 100 m od jeziora w Starzyskach.


Starzyska, to mała kolonia borowiacka (Borowiacy to grupa etnograficzna pochodzenia kaszubskiego, mieszkańcy Borów Tucholskich), znajdująca się w gminie Osieczna, powiat starogardzki.
Z naszej nieruchomości do Osiecznej dojedziemy w 5 minut (3,9 km); do Starogardu Gdańskiego w 40 minut (36,5 km) a do Chojnic w 50 minut (52,6 km).

Prezentowana działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez udział w działce.


W skład oferty wchodzi również posadowiony na działce domek holenderski (wymiary 3,3m x7,3m), który wymaga remontu. Na terenie posesji za domkiem zlokalizowane jest szambo bezodpływowe.


Działka leży w przepięknej okolicy- z jednej strony czyste, zarybione jezioro z pomostem, miejscem do grillowania i spotkań. Z drugiej zaś strony Bory Tucholskie z wszystkimi darami natury.

Takie miejsca to niezwykła gratka dla osób spragnionych ciszy, spokoju, kontaktu z przyrodą. Tutaj można zaszyć się na długie wakacyjne dnie i spędzać czas samemu lub z rodziną.  A przy odrobinie szczęścia i zabawie czas liczy się przecież zupełnie inaczej ;)


Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


Nowym
nabywcom gwarantujemy:

• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,

• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
• Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Grzegorz Pawlikowski nr telefonu 735 844 501.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka, Jezioro, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!