Rakowiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
59 000 PLN
Powierzchnia
638 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:


Działka budowlana o powierzchni 638 m2, położona w miejscowości Rakowiec, gm. Kwidzyn.


Rakowiec to ciekawe miejsce do życia – mała wieś położona na wschód od Kwidzyna (przy drodze prowadzącej do Prabut). Sama działka położona jest w pewnym oddaleniu od hałaśliwej drogi, lecz wystarczająco blisko żeby w kilka minut być w samym centrum Kwidzyna. Położona na tworzącym się osiedlu domów jednorodzinnych z widokiem na okoliczne pola.


Działka nr 402/114 o powierzchni 638 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 22 x 27 metrów. Wjazd na działkę odbywa się z drogi gruntowej od strony północnej, przyszłemu ogrodowi nie będzie tu brakowało południowego słońca.


Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy czym została wydana dla niego decyzja o warunkach zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego. Ustalenia warunków: powierzchnia zabudowy do 120 m2; 2 kondygnacje nadziemne; dopuszcza się podpiwniczenie; maksymalna wysokość budynku do 8 metrów; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 32-45 stopni; szerokość elewacji frontowej 7 – 15 metrów.
Działka płaska, wyrównana, przygotowana do dalszych prac. Na jej terenie znajduje się domek gospodarczy od dłuższego czasu nieużytkowany.
Działka w ewidencji gruntów oznaczona jako grunty orne klasy IVb.


Media: woda, kanalizacja oraz gaz w odległości około 78 metrów od granicy działki; przyłącze prądu – w trakcie realizacji.
Dla działki założona została oddzielna księga wieczysta, wolna od jakichkolwiek obciążeń. Nieruchomość posiada zapewniony dostęp do drogi gminnej.
Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!