Pelplin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
149 000 PLN
Powierzchnia
647 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka o powierzchni 647 m2, położona w znakomitej lokalizacji – przy ul. Parkowej w Pelplinie.


Nieruchomość położona w południowej części Pelplina, zaledwie kilkaset metrów od centrum. Bardzo spokojna okolica, naprzeciwko posesji stadion miejski, w bliskiej odległości sklep osiedlowy, ogród biskupi, obiekty zabytkowe. Z samego Pelplina szybko dotrzesz do Starogardu Gdańskiego, Tczewa czy też dalej w kierunku Gdańska. W centrum znajdziesz centrum handlowe, markety, szkołę czy też dworzec PKP.


W bezpośrednim sąsiedztwie od strony północnej domy jednorodzinne, od południa – działka niezabudowana a od zachodu (po drugiej stronie drogi) stadion, co daje Ci pewność tego, że w tym miejscu nie powstanie żadna nowa zabudowa.
Działka nr 365/38 o powierzchni 647 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta (szerokość frontu działki wynosi około 20 x 36 m. długości). Wjazd na działkę od strony zachodniej z drogi gminnej.


Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy czym wystąpiliśmy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla budowy parterowego z poddaszem użytkowym domu jednorodzinnego. Projektowane warunki zabudowy obejmują budynek o następujących parametrach: powierzchnia zabudowy do 23% powierzchni działki; szerokość elewacji frontowej 11 metrów z tolerancją 20%; dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia 20-45 stopni; wysokość głównej kalenicy do 9 metrów; dopuszczalne 2 kondygnacje nadziemne i 1 podziemna.


Media: prąd, gaz, woda i kanalizacja w drodze dojazdowej przy granicy działki. Zachodni narożnik działki przecina napowietrzna linia energetyczna.
Działka płaska, z trzech stron ogrodzona – do wykonania przez nowego nabywcę ogrodzenie od strony północnej oraz indywidualny wjazd na działkę.
Nieruchomość stanowi pełną własność, księga wieczysta bez obciążeń, działka posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 23
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Park, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!