Bytonia, ul. Krótka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
75 000 PLN

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż działkę budowlaną pod lasem o powierzchni 1.025 m2, położoną przy ul. Krótkiej w miejscowości Bytonia, gm. Zblewo.

W cenie nieruchomości projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę! Ponadto uzyskano zgodę na odstępstwo od obowiązujących przepisów i nowy budynek można wybudować w odległości minimalnej 4 metrów od lasu.

Projekt domu KUKUŁKA - dom parterowy o projektowanej powierzchni użytkowej 160,98 m2 + garaż 32,19 m2, na którą składają się: salon, trzy sypialnie, kuchnia, jadalnia, spiżarnia, dwie łazienki, oddzielne pomieszczenie WC, dwie garderoby, hall, wiatrołap, klatka schodowa i kotłownia z garażem.

Projekt bardzo przemyślany, przystosowany do osobistych potrzeb właściciela.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania wsi Bytonia i przeznaczony został pod zabudowę mieszkaniową. Ustalenia planu: wielkość powierzchni zabudowy max. 20% m2; wysokość zabudowy max. 1,5 kondygnacji.; dachy dwu- lub wielospadowe spadowe o kącie nachylenia zbliżonym do 45 stopni.

Działka płaska, nieogrodzona, w części porośnięta młodymi drzewami.

Działka o nieregularnym kształcie, długość dłuższego boku około 35 metrów, szerokość w najwęższym punkcie 26 metrów.

Dojazd drogą gruntową, wjazd na działkę od strony południowej.

Działkę od strony północnej i wschodniej otacza ściana lasu! Od strony zachodniej graniczy z powstającym domem jednorodzinnym.

Dostępne media: skrzynka z prądem na granicy działki, woda w odległości około 100 metrów (planowane przyłącze do granicy działki).

Nieruchomość położona jest na nowym osiedlu domów jednorodzinnym, nieco oddalona od drogi krajowej nr 22 – cicha i spokojna okolica a jednocześnie dobry dojazd.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących)

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Załączony rzut lokalizacji nieruchomości ma charakter poglądowy.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!