Działka na sprzedaż - Okole

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
379 000 PLN
Powierzchnia
7 618 m2

Szanowni Państwo,
Jeżeli chcecie stworzyć swoje siedlisko blisko miasta to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

działka o powierzchni 7.618 m2 położona przy ul. Szczęśliwej, na granicy miejscowości Okole i Linowiec, gm. Starogard Gdański.

Granica Okole i Linowca to malownicze pola położone 2 minuty od granicy ze Starogardem Gdańskim. Okolica to tereny "w budowie" - przeważająco nowe domy jednorodzinne oraz wiele rozpoczętych budów. Wjazd na działkę odbywa się od północy z drogi gminnej - ulicy Szczęśliwej, oraz z drogi wewnętrznej (od strony zachodniej). Działka otoczona polami, w promieniu 200 metrów kilka domów jednorodzinnych. Jeżeli zależy na kontakcie z naturą to pobliskie drogi to idealne miejsce na spacer lub wycieczkę. W pobliskim Kręgu znajdziesz ciekawe tereny nad rzeką Wierzycą, spływy kajakowe czy też niedawno wybudowaną ścieżkę rowerową.

Na wlocie do Starogardu Gdańskiego (przy ul. Skarszewskiej) znajdziecie sklep Biedronka, hotel z basenem, stację benzynową, szpital, nieco dalej szkołę podstawową przy ul. Wybickiego. W sąsiedniej miejscowości (Kokoszkowy) znajdziecie również szkołę podstawową, sklep spożywczy czy też zakłady naprawcze. Warto odwiedzić teren naszych działek i osobiście sprawdzić dlaczego może być to dla Was doskonałe miejsce do życia!

Działka nr 153/19 o powierzchni 7.618 m2 w cenie 379.000 zł, o nieregularnym kształcie, o zróżnicowanym nachyleniu, nieogrodzona, jej część zajmuje teren podmokły porośnięty drzewami. Jak wspomniano wcześniej wjazd na działkę może odbywać się z dwóch stron, co daje zdecydowanie większe możliwości zagospodarowania terenu! Teren w ewidencji gruntów ujęty jako grunty orne klasy VI oraz klasy VI oraz nieużytki.

Działka nr 153/16 o powierzchni 5.364 m2, o nieregularnym kształcie, o zróżnicowanym nachyleniu, nieogrodzona, niezakrzaczona. Jak wspomniano wcześniej wjazd na działkę może odbywać się z dwóch stron, co daje zdecydowanie większe możliwości zagospodarowania terenu! Teren w ewidencji gruntów ujęty jako grunty orne klasy IVb oraz klasy V.

Ceny działek różnią się - szczegóły dostępne u doradcy.

Plan zagospodarowania: 23 maja 2024 roku zatwierdzona została uchwała ustalająca plan zagospodarowania przestrzennego dla tejże działki. W myśl uchwały teren został przeznaczony pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Ustalenia planu: powierzchnia zabudowy do 30%; wysokość zabudowy do 9 metrów; do 2 kondygnacji nadziemnych w tym poddasze; dachy dwu- lub wielospadowe o kącie nachylenia 30-45 stopni; minimalna powierzchnia nowowydzielanej działki: 1000 m2. Działka nr 153/19 częściowo jest objęta strefą ochrony konserwatorskiej stanowisk archeologicznych (część północna od strony drogi), przez jej teren przebiega rów melioracyjny.

Dostęp do mediów: prąd i woda przy granicy działki, szambo do wykonania we własnym zakresie.

Nieruchomość stanowi pełną własność, stan prawny został zweryfikowany - szczegóły u doradcy. Nieruchomość posiada zagwarantowany dostęp do drogi publicznej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.


Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!