Lipinki Królewskie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
99 000 PLN
Powierzchnia
762 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana o powierzchni 762 m2, położona w miejscowości Lipinki Królewskie, niedaleko Jeziora Szteklińskiego i Borzechowskiego, w gminie Lubichowo.


Lipinki Królewskie to dobra lokalizacja dla osób szukających spokoju a jednocześnie blisko zarówno miasta jak i jezior. Miejscowość położona pomiędzy Starogardem Gdańskim a Lubichowem – w kilka/kilkanaście minut dotrzesz do jednej i drugiej miejscowości, gdzie znajdziesz chociażby sklepy, szkoły czy też przychodnię lekarską.
Dojazd do działki: zjazd z drogi łączącej Starogard Gdański i Lubichowo w drogę prowadzącą do miejscowości Szteklin, dojazd do działki częściowo utwardzony płytami yumb, droga wewnętrzna – polna.


W sąsiedztwie działki przeważająco nowa zabudowa mieszkaniowa, brak jakiejkolwiek działalności uciążliwej dla mieszkańców. Od strony północnej rozciąga się przepiękny widok na okoliczne pola i łąki.
Działka nr 268/39 o powierzchni 762, w kształcie regularnego rombu o wymiarach około 24 x 35 metrów. Wjazd na działkę odbywa się z drogi wewnętrznej, od strony południowej.


Działka płaska, nieogrodzona, w części porośnięta młodymi drzewami oraz krzewami – na życzenie Nabywcy możemy zająć się oczyszczeniem działki.
Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wystąpiliśmy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego i taką też decyzję zapewnimy Państwu do dnia zawarcia aktu notarialnego. Szczegóły u doradcy.


Media: linia energetyczna napowietrzna na działce (przecina ją w północnej części), linia wodociągowa przy granicy działki. Zbiornik na nieczystości do wykonania we własnym zakresie przez nowego nabywcę.
Działka stanowi pełną własność, na odrębnej księdze wieczystej. Nieruchomość posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej poprzez udział w drodze wewnętrznej (działka o powierzchni 272 m2, w której nabywasz udział ½ części – GRATIS!).
Księga wieczysta została zweryfikowana i jest wolna od jakichkolwiek obciążeń.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!