Działka na sprzedaż - Pinczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
73 000 PLN
Powierzchnia
834 m2


Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana położona na terenie nowego osiedla mieszkaniowego przy ul. Gajowej w Pinczynie, gm. Zblewo.

Pinczyn to duża wieś ze stosunkowo ogromnym zakładem pracy – firmą Dekpol. Położona na zachód od Starogardu Gdańskiego oferuje jednocześnie pełną infrastrukturę tj. przychodnia, markety, kościół, boiska czy też punkty usługowe (kwiaciarnia, fryzjer) a także bliskość jezior np. w Strudze czy też Szteklinie. Dobra lokalizacja dla osób chcących zamieszkać na wsi a jednocześnie mieć pod ręką większe miasta – Starogard Gdański (16 km), Zblewo (4 km) czy też Kościerzynę (35 km). W Pinczynie znajduje się również przystanek PKP – atut dla osób nieposiadających samochodu.

Lokalizacja położona na Kociewiu w rozwijającej się miejscowości, jednocześnie blisko chociażby do Szwajcarii Kaszubskiej (36 km od Wdzydz Kiszewskich, 50 km od Szymbarka), nad morze (65 km od plaży na gdańskich Stogach) czy też do autostrady A1 (około 23 km) skąd dotrzesz praktycznie w każdy kierunek Polski. Jeżeli nie chcesz zbyt daleko wyjeżdzać to w promieniu jednego kilometra od działek znajdziesz gęste lasy z przepięknymi polanami.

Komunikacja: dobre połączenie kolejowe z przystankiem w samym Pinczynie, dodatkowo komunikacja autobusowa (prywatni przewoźnicy). Do węzła autostrady A1 w Ropuchach około 25 km, do drogi krajowej nr 22 - około 4,5 km.

W ofercie posiadamy ostatnie działki położone przy ul. Jagodowej:


- nr 178/10 o powierzchni 834 m2,  w cenie 73.000,00 zł,
- nr 178/12 o powierzchni 2.617 m2,

Ceny działek różnią się - szczegóły dostępne u doradcy.

Media: prąd, woda i kanalizacja w drodze asfaltowej (ulicy Gajowej). Przy osiedlu znajduje się również przyłącze światłowodowe do 100 mb/s.

Teren stanowić będzie duże osiedle mieszkaniowe, położone blisko centrum Pinczyna.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działkę nr 178/15 sprzedajemy wraz z decyzją o warunkach zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego. Przykładowe ustalenia warunków: powierzchnia zabudowy do 120 m2; szerokość elewacji frontowej 10 metrów (tolerancja 20%); wysokość budynku do 8,5 m.; dwie kondygnacje nadziemne z możliwością podpiwniczenia; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 25-45 stopni.

Pozostałe działki sprzedajemy również z decyzją o warunkach zabudowy - szczegóły u doradcy.

Jeżeli myślisz o zakupie swojego miejsca na ziemi lub po prostu o dobrej inwestycji – zadzwoń lub napisz do naszego doradcy, który jest do Twojej dyspozycji.
Działki o zróżnicowanym nachyleniu, nieogrodzone, niezadrzewione.

Działki stanowią pełną własność, posiadają księgę wieczystą, w żaden sposób nie są obciążone i posiadają zapewniony dostęp do drogi publicznej.
Jeżeli potrzebujesz więcej czasu na zgromadzenie gotówki – jesteśmy otwarci na rozmowy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.


Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Restauracja, Szkoła, Kościół, Las, Przedszkole, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!