Bytonia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
65 000 PLN
Powierzchnia
892 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
 
działka budowlana o powierzchni 892 m2 położona przy ul. Dworcowej w miejscowości Bytonia, gm. Zblewo.
 
Świetna lokalizacja – osiedle nowopowstających domów w sąsiedztwie młodego lasu, położone przy asfaltowej, urządzonej drodze. Miejsce odsunięte o około kilometr od Drogi Krajowej nr 22 – jednocześnie blisko jak i na tyle daleko, aby droga ta nie była uciążliwa. Dojazd drogą asfaltową stanowił będzie duży komfort dla przyszłych mieszkańców (od drogi asfaltowej do działki jest jedynie około 70 metrów).


W samej wsi znajdą Państwo chociażby kościół, sklep, przychodnię weterynaryjną czy też punkt pocztowy.W promieniu kilku kilometrów:
- Zblewo – sklepy, szkołę, punkty gastronomiczne czy też urzędy,
- jezioro Kazub czy też Jezioro Lipskie a także jeziora w Strudze, Borzechowie i Trzechowa,
- gęste lasy w okolicach Okonin, Wygonina.


Komunikacja: w Bytoni kursuje prywatny przewoźnik autobusowy; stacja kolejowa w Bytoni w odległości około 500 metrów; dworzec kolejowy w Starogardzie Gdańskim w odległości około 20 km; węzeł autostrady A1 w Swarożynie w odległości około 32 km.


Istnieje możliwość zakupu działki wraz z wybudowanym domem w stanie surowym otwartym w cenie 280.000 zł.
 
Nieruchomość ma zagwarantowany dostęp do mediów: sieci energetycznej (złożony został wniosek o umowę o przyłączenie z operatorem), oraz wodnej (w drodze dojazdowej). Przewidywany zbiornik bezodpływowy na nieczystości (do wykonania we własnym zakresie).
 
W sprzedaży posiadamy:
a) działkę nr 466/43 o powierzchni od 892 m2 w kształcie trapezu z wjazdem od strony zachodniej,
b) działkę nr 466/44 o powierzchni 767 m2 w kształcie regularnego prostokąta o przybliżonych wymiarach 25 x 30 metrów, z wjazdem od strony południowej.


Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy czym dla niniejszych działek wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie parterowego z poddaszem użytkowym budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Ustalenia warunków: powierzchnia zabudowy do 125 m2; maksymalna szerokość elewacji frontowej 12 m.; maksymalna wysokość budynku 9 m.; maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 40 stopni.

Grunt stanowi pełną własność, brak jakichkolwiek obciążeń, posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej.
 
Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123!
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!