Działka na sprzedaż - Linowiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
76 670 PLN
Powierzchnia
902 m2

Szanowni Państwo,

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

działka budowlana o powierzchni od 902 m2, położona na granicy miejscowości Okole i Linowiec, gm. Starogard Gdański.

Lokalizacja: granica Okole i Linowca to malownicze pola położone 2 minuty od granicy ze Starogardem Gdańskim. Okolica to tereny "w budowie" - przeważająco nowe domy jednorodzinne oraz wiele rozpoczętych budów. Wjazd na działki odbywa się z ulicy Szczęśliwej (skręt w lewo z drogi prowadzącej do Skarszew, kilka chwil od granic miasta). Działka otoczona niezabudowanymi działkami budowlanymi. Jeżeli zależy na kontakcie z naturą to pobliskie drogi to idealne miejsce na spacer lub wycieczkę. W pobliskim Kręgu znajdziesz ciekawe tereny nad rzeką Wierzycą, spływy kajakowe czy też niedawno wybudowaną ścieżkę rowerową.

Na wlocie do Starogardu Gdańskiego (przy ul. Skarszewskiej) znajdziecie sklep Biedronka, hotel z basenem, stację benzynową, szpital, nieco dalej szkołę podstawową przy ul. Wybickiego. W sąsiedniej miejscowości (Kokoszkowy) znajdziecie również szkołę podstawową, sklep spożywczy czy też zakłady naprawcze. Warto odwiedzić teren naszych działek i osobiście sprawdzić dlaczego może być to dla Was doskonałe miejsce do życia!

Do sprzedaży przeznaczone są działki:

- nr 122/40 o powierzchni 1.006 m2,
- nr 122/41 o powierzchni 988 m2,
- nr 122/42 o powierzchni 1.026 m2,
- nr 122/43 o powierzchni 902 m2 w cenie 85 zł/m2,
- nr 122/45 o powierzchni 1.268 m2.
Działka nr 122/43 o powierzchni 902 m2, w kształcie regularnego prostokąta o przybliżonych wymiarach 24 x 37 metrów. Teren działek w o lekkim nachyleniu, grunt w obecnej chwili jest uprawiany.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego a został przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Ustalenia planu: dopuszczalne budynki mieszkalne jednorodzinne, wolnostojące; powierzchnia zabudowy do 25%; wysokość budynku do 9,5 metra; dwie kondygnacje nadziemne; dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 35-45 stopni; dachy wielospadowe o kącie nachylenia 20-45 stopni; działki są położone w strefie ochrony archeologicznej – wymagane wykonanie badań przed rozpoczęciem budowy – szczegóły u doradcy.

Wjazd na działki odbywa się z drogi wewnętrznej od strony północnej – droga gruntowa widoczna na zdjęciach. W przyszłości dostaniesz się na nią zarówno od strony ulicy Skarszewskiej pomiędzy nowowybudowanymi halami magazynowymi, oraz od strony ulicy Szczęśliwej.

Dostęp do mediów: projektowana budowa linii energetycznej do działki nr 122/42, linia wodociągowa w głównej drodze dojazdowej (polnej) w odległości około 160 metrów (licząc od działki nr 122/45). Zbiornik na nieczystości do wykonania we własnym zakresie przez nowego nabywcę.

Nieruchomość stanowi pełną własność, stan prawny został zweryfikowany - szczegóły u doradcy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:

•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.


Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9.5
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!