Działka na sprzedaż - Koteże

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
125 000 PLN
Powierzchnia
952 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana o powierzchni od 952 m2 położona przy ul. Wesołej w miejscowości Koteże, gm. Starogard Gdański.

Koteże to najpiękniejsza wieś gminy (według plebiscytu z 2020 roku) położona nieco na uboczu a jednak blisko miasta. Stąd szybko dotrzesz zarówno do drogi krajowej nr 22 (poprzez Rokocin), drogi wojewódzkiej nr 22 czy też do węzła autostrady A1 w Ropuchach – wszystko to w zasięgu 10-15 minut. Kilka minut z kolei dzieli Cię od infrastruktury Starogardu – przedszkole i sklepy na Przylesiu, sklep Biedronka przy ul. Lubichowskiej czy też nowopowstający park handlowy przy ul. Zblewskiej – na wyciągnięcie ręki!
Jeżeli nie interesuje Was miasto a bardziej przyroda to również dobrze trafiliście. W okolicy znajdziecie piękne jeziora takiej jak Płaczewo czy też jezioro w Suminie. Blisko las, blisko jeziora, blisko miasto – czy możecie lepiej trafić?

Nieruchomość położona w centrum wsi, w sąsiedztwie mnogość nowopowstających domów jednorodzinnych, z drugiej zaś strony – pola uprawne.

W sprzedaży posiadamy:
Działki nr 192/2 + 315/1 o łącznej powierzchni 938 m2 - SPRZEDANA,

a także:
1) działka nr 315/2 o powierzchni 952 m2 – SPRZEDANA,

2) działka nr 315/3 o powierzchni 952 m2,
(w kształcie prostokąta o wymiarach 26 x 36 metrów), w cenie 125.000,00 zł,
3) działka nr 315/4 o powierzchni 952 m2,
(w kształcie prostokąta o wymiarach 26 x 36 metrów),
4) działka nr 315/5 o powierzchni 957 m2 - SPRZEDANA.

Dojazd: zjazd z ulicy Głównej w ulicę Wesołą a następnie około 100 metrów drogą gminną, utwardzoną płytami yumb. Działki posiadają wjazd z drogi wewnętrznej (od strony północnej) utwardzonej płytami betonowymi.

Komunikacja: w Koteżach kursuje przewoźnik autobusowy, w tym funkcjonuje bezpośredni dowóz dzieci do szkół; około 7 km do dworca kolejowego i węzła przesiadkowego w Starogardzie Gdańskim; około 11 km do węzła autostrady A1 w Ropuchach.

Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony został pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Ustalenia planu: wielkość powierzchni zabudowy do 25%; wysokość zabudowy do 10 metrów; dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia 30-45 stopni; zakaz dachów kopertowych; możliwość wykonania stropodachu do 40% powierzchni dachu.

Media: linia energetyczna i kanalizacyjna przy granicy działki nr 192/2, linia wodociągowa w odległości około 50 metrów.
Dostęp do internetu: radiowy Geckonet do 100 mb/s.

Nieruchomość stanowi pełną własność, posiada księgę wieczystą, brak jakichkolwiek obciążeń. Posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.

 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!